Szukasz TOPowego Agenta? Zastanawiasz się, co o naszych agentach i jakości ich usług sądzą nasi klienci?Sprawne i szybkie załatwienie sprawy, dokładne i jasne wyjaśnienia, życzliwość, wysoki poziom kultury zawodowej i osobistej. Osoba (Anna Brljacic) godna polecenia jako agent nieruchomości, godnie reprezentująca firmę.
Urszula Tomczyk

Korzystałam z usług pani Anny Buze-Waśniewskiej szukając solidnego najemcy dla mojego sporego mieszkania w Warszawie. Zwróciłam się do pani Waśniewskiej, ponieważ miałam bardzo dobrą współpracę z nią dwa lata temu i w związku z tym samym mieszkaniem. Pani Waśniewska jest bardzo solidną (terminową, kompetentną) ekspertką od najmu lokali, otwartą, szukającą rozwiązań, pomocną w rozwiązywaniu problemów, które pojawiają się po drodze, dostępną w każdym momencie, no i wreszcie - bardzo miłą osobą, co także bardzo ważne.
Ewa Balcerowicz

W sprawie kupna mieszkania zwróciliśmy się do Piotra Sitkowskiego. Wspaniały specjalista i człowiek. Poprowadził nas na każdym etapie, dawał naprawdę świetne rady, wszystko poszło jak najlepiej! Dziękujemy mu bardzo. Serdecznie polecamy!
Анастасія Лисогор

Bardzo polecam współpracę z Topowymi Agentami, szczególnie z Panem Marcinem Galińskim. Pan Marcin wykazał się profesjonalizmem, zaangażowaniem i wysoką efektywnością. Na pewno skorzystam z usług Topowych Agentów w przyszłości.
Gosia Głowacka

Szczerze polecam Panią Anne Brljacic i firmę Topowi Agenci! Wszystko dopięte na ostatni guzik od momentu pierwszego kontaktu, aż do sprzedaży mieszkania. Profesjonaliści w każdym calu.
Michał Burmajster

Anna Brljacic jest niesamowicie zaangażowaną w swoją pracę agentką! Sprzedawała moje mieszkanie, które miało nieuregulowaną sytuację prawną i w sposób rewelacyjny Pani Ania znajdowała potencjalnych Klientów i dokonywała prezentacji. Potrafiła wspaniale i profesjonalnie zachęcić do zakupu, Klientów znalazła i mieszkanie zostało sprzedane. Doceniam dyspozycyjność Pani Ani! Jak tylko zadzwonił potencjalny Klient, Pani Ania w ciągu 15 minut była gotowa do prezentowania nieruchomości!
Bardzo polecam Panią Anię, daje z siebie 200% i nieruchomość na pewno sprzeda!!
Pozdrawiam, Anna Koprowska

Nie mogłam trafić na lepszego agenta, niż na Pana Cezarego Kuleszę! Profesjonalny, pomocny, otwarty, wyrozumiały. Wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Polecam z całego serca. Ta współpraca była ogromną przyjemnością.
Olga Lisiecka

Z całego serca polecam Pana Marcina Galińskiego. Współpraca z nim była dla mnie i męża przyjemnością. Pełen profesjonalizm.
Dziękujemy.
Ewa Krzciuk

Polecam współpracę z Panią Anna Brljacic. Jest profesjonalna, kontaktowa, pomocna, dbająca o klienta. Polecam!
Agnieszka Wielek

Dzień dobry,
przesyłam rekomendacje dla Pana Piotra Słowińskiego, dzięki któremu sfinalizowaliśmy sprzedaż naszej działki w Bobrowcu.
Z całym przekonaniem polecamy Pana Piotra Słowińskiego.
Bardzo kompetentny, zorientowany w temacie, przygotowany i zaangażowany w sprawę.
Czuliśmy się wreszcie, że ktoś należycie zajął się sprzedażą naszej działki, która nie należała do łatwych, a zakończyła się sukcesem, głównie dzięki Panu Piotrowi Słowińskiemu. Przez cały czas mogliśmy liczyć na profesjonalne podejście i pomoc, ukierunkowaną na jak najlepsze zakończenie transakcji dla obu stron, przecież właśnie o to chodzi, żeby zadowolony był sprzedający i kupujący. My byliśmy bardzo. Dziękujemy i Polecamy !
Michał i Magdalena Kowalewscy

Ważne, udało sie wynająć mieszkanie w niezwykle trudnym okresie pandemii.
Pozdrawiam, Michal Merczyński

Z usług Pana Łukasza Pawłowskiego wielokrotnie korzystałam przy wynajmie mieszkania i zawsze wywiązywał się rzetelnie i walczył do końca. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie.
Zdecydowanie polecam! Sylwia Chada

Serdecznie polecam współpracę z Panem Łukaszem Pawłowskim. Na każdym etapie sprzedaży służył ogromnym wsparciem i doświadczeniem _nawet w najbardziej napiętych sytuacjach, A przy tym Pan Łukasz jest ciepłym i opanowanym człowiekiem.
Ewa Polewska

Bardzo rzetelna i fachowa obsługa w wynajmie mieszkania przez Panią Anną Brljacic. Polecam z czystym sumieniem.
Urszula Kowalczuk

Pragniemy podziękować panu Piotrowi Nockowskiemu za współprace w czasie sprzedaży naszego mieszkania. Transakcja przeprowadzona Szybko, Profesjonalnie i Skutecznie z satysfakcja dla obu stron. Pan Piotr Nockowski jest profesjonalistą o dużej etyce, kulturze osobistej i dyskrecji. Bardzo polecamy.
Iwona Bator

Szczerze mogę polecić współpracę z Panią Anną Brljacic. Pani Ania działa bardzo profesjonalnie, efektywnie, z zaangażowaniem. Jako klientka czułam się w pełni "zaopiekowana". Transakcja sprzedaży mieszkania przebiegła sprawnie. Pani Ania jest przy tym bardzo ciepłą, pogodną, sympatyczną osobą.
Agnieszka

Pan Cezary Kulesza i Pani Dorota Kulesza
Profesjonalnie, życzliwie, pomocnie. Korzystałem z usług i z czystym sumieniem polecam!
Piotr Rutkowski

Swietna profesjonalna obsluga, wspaniali agenci. Anna Brljacic z ktora w tym roku mialam kontakt w sprawie wynajmu i sprzedazy to wspaniala energetyczna osoba i swietna profesjonalistka, ogromna pomoc i skutecznosc ! Goraco polecam !
Autor opinii: Mario La

Pan Cezary Kulesza i Pani Dorota Kulesza
Firma prezentuje najwyższą jakość obsługi, w pełni profesjonalne podejście do klienta, stuprocentowe zaangażowanie. Polecam z całego serca.
Mariusz Bondarczuk

Bardzo serdecznie dziękuję za wyjątkowo profesjonalną obsługę Pana Piotra Słowińskiego przy wynajmie mojego mieszkania. Adres mieszkania Warszawa ul. Szczęśliwicka. Pan Słowiński dzięki swojej wysokiej kulturze osobistej dokonał pomyślnego wynajmu mojego mieszkania. Będę polecał usługi Pana Piotra Słowińskiego i sam również niebawem skorzystam.
Serdecznie Pozdrawiam. Edward Flint

Pan Piotr Słowiński
Przyjemna obsługa klienta, bardzo łatwa komunikacja oraz bardzo pomocna. Nawet po wielu telefonach wszystko zawsze było wyjaśniane i dokładnie tłumaczone.
Juliana Starzyk i Dawid Herjan

Z całego serca polecam współpracę z Panią Anną Brljacic z firmy Topowi Agenci nieruchomości. Profesjonalne podejście, zaangażowanie oraz niesamowita, pozytywna energia.
Dominika Kasińska

Bardzo rzetelna firma, dbająca o klienta. W pełni profesjonalne wynajęcie mieszkania z dbałością o najmniejsze szczegóły i bezpieczeństwo umowy jako najmu okazjonalnego. Szczególnie polecam agentkę, Panią Annę Brljacic, która nawet w świąteczne dni i długie weekendy oprowadzała po mieszkaniu potencjalnych najemców. Pani Anna Brljacic jest niezwykle rzetelną osobą, godną pełnego zaufania. Zajmowała się wynajmem naszego mieszkania z dbałością o najmniejsze szczegóły. Jest to atut, który przyciąga solidnych najemców. Pani Anna nawet udzieliła najemczyni praktycznych wskazówek jak właściwie użytkować zmywarkę
Pozdrawiam,
Andrzej Łuczycki

Polecam agencję w 100%, współpraca z agentem Cezarym Kuleszą to sama przyjemność. Odpowiednia prezentacja nieruchomości, agent wykazał pełen profesjonalizm, bardzo dobry kontakt i podejście do klienta. Top Agent - Cezary Kulesza.
E. Rawska

Tak się składa, że miałam w swoim życiu do czynienia z wieloma agentami nieruchomości i pytam po co ? Mogłam od razu powierzyć swoje sprawy p. Rafałowi Jeleńskiemu i p. Unce Bojkow Mijakowskiej. Ta para działa cuda. Nie dość, że szybko - to jeszcze w jakim stylu !!!. Pełna fachowość i profesjonalizm na wszystkich płaszczyznach. A do tego zwyczajna chęć pomocy i wsparcie na każdym etapie działania. No i to tempo. Dziękuję. 🙂
Elżbieta Klimasińska

Chciałbym się podzielić swoją pozytywną opinią na temat współpracy z Panem Piotrem. Pan Piotr Nockowski to wysokiej klasy profesjonalista. Służył on pomocą zarówno sprzedającym, jak i mi, kupującemu, przez cały proces zakupu nieruchomości, wyjaśniając po drodze wszelkie wątpliwości i szybko załatwiając sprawy formalne. Jeśli będę chciał kupić lub sprzedać w przyszłości nieruchomość, zwrócę się do Pana Piotra.
Z wyrazami szacunku, Maciej Witasik

Z pełnym przekonaniem polecam panią Anię Brljacic jako agentkę nieruchomości. W ciągu wielu lat wynajmowania nieruchomości na ul. Powsińskiej i pracując z wieloma agentami nie spotkałam jeszcze osoby tak rzetelnej, kompetentnej i co najważniejsze tak zaangażowanej w swoją pracę, w tym wypadku wynajęcie mojej nieruchomości i to w tak trudnym czasie jak okres pandemii. Pani Ania natychmiast odpowiadała na moje maile, informowała na bieżąco o prowadzonych rozmowach, wychodziła z inicjatywą działań, o których nawet nie pomyślałam. Wszystkie dokumenty były opracowane wzorowo, omówione i uzgodnione z obiema stronami. Bardzo polecam współpracę z panią Anią – to gwarancja, że sprawa będzie załatwiona najlepiej jak tylko możliwe.
Pozdrawiam,
Elżbieta Ciurzyńska

Dzień dobry
Chciałabym bardzo podziękować pani Annie Brljacic za pomoc w wynajęciu mieszkania w Warszawie. Pani Anna zajęła się rzetelnie reklamą, prezentacjami mieszkania, co w konsekwencji przełożyło się na szybkie sfinalizowanie sprawy. Na bieżąco byłam o wszystkim informowana. Nasze spotkania odbywały się w miłej atmosferze. Pni Anna zajęła się dosłownie wszystkim, co dla mnie jest ważne, gdyż nie mieszkam w Warszawie. Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu pani Anny. Szczerze polecam.
Z poważaniem Renata J., marzec 2021 r.

Niniejszym Listem Referencyjnym potwierdzam wieloletnią współpracę z Panią Anną Buze-Waśniewską przy realizacji prywatnych projektów na rynku nieruchomości. Pani Ania prezentuje bardzo profesjonalne i rzetelne podejście do powierzonych jej obowiązków jako agent nieruchomości oraz zapewnia terminową realizację zadań.
Pani Anna Buze-Waśniewska posiada również wszelkie kompetencje oraz świetne rozeznanie rynku nieruchomości, które ułatwiają znalezienie klientów zgodnie z oczekiwaniami. Pani Ania jest także osobą bardzo komunikatywną ze znajomością języków angielskiego oraz rosyjskiego, co szybko pozwala zyskać zaufanie klientów.
Z pełnym zaufaniem rekomenduję współpracę z Panią Anną Buze-Waśniewską, jako rzetelnego partnera działającego na rynku nieruchomości.
Tomasz K., marzec 2021

Pan Piotr (Nockowski) podczas współpracy w procesie sprzedaży nieruchomości wykazywał ogromne zaangażowanie, zarówno w załatwianiu spraw urzędowych, jak i w relacjach z nami (sprzedającymi), jak i z kupującym. Pana Piotra cechuje wysoka kultura osobista i pełen profesjonalizm, co było bardzo dobrze widać przy trudnym kliencie kupującym.
Grzegorz G.

Rekomenduję skorzystanie z pośrednictwa pani Anny Brljacic. Od pierwszego kontaktu miałam poczucie, że powierzyłam wynajęcie mieszkania odpowiedniej osobie. Spotkałam się z agentką naprawdę zaangażowaną i dobrze przygotowaną. Świetnie się rozumiałyśmy, co tylko ułatwiło współpracę. Pani Anna nadzwyczaj sprawnie - szybko, ale i z dbałością o szczegóły - przeprowadziła cały proces wynajmu.
Agata Jakubowska

Bardzo polecam panią Anię Brljacic, agentkę nieruchomości. Pani Ania jest rzetelna, zaangażowana, kontaktowa. Szybko i skutecznie wynajęła mój lokal użytkowy, w trudnym czasie pandemi. Bardzo dobry kontakt, wyczerpująca informacja na każdym etapie pracy, miła atmosfera współpracy.
Abelec Jerzy. Auto-Geo-Serwis.

Szanowna Pani (Małgorzata Szymczak),
Pragniemy tą drogą wyrazić wdzięczność za doprowadzenie do transakcji wynajęcia naszego mieszkania, położonego w centrum Warszawy. Profesjonalizm w działaniu oraz tempo zasługują na najwyższe uznanie. Tym bardziej, że doprowadziła Pani do zawarcia umowy najmu w wyjątkowo trudnym dla rynku nieruchomości okresie pandemii. Pragniemy poinformować Panią, że będziemy informowali znajomych o profesjonalnym pośrednictwie świadczonym przez Panią.
Pozostajemy z poważaniem,
Małgorzata S.
Jacek S.
Warszawa, 25 listopada 2020

Dzień Dobry,
Pani Anna Brljacic profesjonalnie i rzetelnie zajęła się sprzedażą powierzonej jej nieruchomości.
Mieszkając poza Warszawą i sprzedając mieszkanie znajdujące się w stolicy, dzięki jej osobistemu zaangażowaniu i dbałości o powierzoną do sprzedaży nieruchomość, miałem pewność, że mieszkanie jest dobrze „zaopiekowane”, a agentka jest osobą godną zaufania.
Cały proces przygotowania nieruchomości do prezentacji, jej reklamy, a także prezentacje dokonywane wobec potencjalnych nabywców, powierzyłem pani Annie.
W procesie sprzedaży mieszkania byłem na bieżąco informowany o tym, co się dzieje - o zakresie pracy, sposobach reklamy, pojawiających się ofertach a następnie organizacji formalnych kwestii związanych z aktem notarialnym.
Daje to poczucie komfortu i oszczędza czas.
Gorąco polecam pośrednika nieruchomości Panią Annę Brljacic.
Pozdrawiam
Marcin Kępa
Wrzesień 2020 r.

Bardzo udana współpraca. Pan Piotr (Nockowski) jest człowiekiem rzetelnym, pomocnym i odznaczającym się wysoką kulturą osobistą. Zdecydowanie mogę polecić współpracę z panem Piotrem.
Andrzej P.
04.09.2020 r. 

Pan Piotr (Nockowski) cierpliwie i szczegółowo odpowiadał na wszelkie pytania i wątpliwości związane z kupnem mieszkania, wykazał się też elastycznością, jeśli chodzi o pracę w czasie epidemii.
Anna T.
19.07.2020 r.

Polecam usługi Pani Anny Brljacic - w niecałe 10 dni zrealizowana - w pełni profesjonalnie - usługa wynajmu mieszkania położonego w nie najłatwiejszej lokalizacji. Pani Brljacic zdjęła z mojej głowy wszystkie kwestie związane z wynajmem mieszkania. Panią Annę cechują: wysoka kultura osobista, doskonałe umiejętności negocjacyjne oraz pełen profesjonalizm, dzięki czemu współpraca z Nią to czysta przyjemność. Zaś wynegocjowana cena najmu jest dla mnie więcej niż zadowalająca.
Monika Stefaniak
Józefosław
Lipiec 2020 r.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług pani Unki Mijakowskiej. Przy zakupie działki rekreacyjnej pani Unka udzielała nam wszechstronnej pomocy. Wszystko było załatwione perfekcyjnie, z dużą kulturą i w bardzo miłej atmosferze. Każda nasza wątpliwość była wyjaśniana z dużą cierpliwością. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić panią Mijakowską jako agenta nieruchomości.
Dorota i Andrzej Krzysztoszek

Pani Małgorzata Szymczak to osoba wysokiej kultury osobistej i bardzo dużych zdolności interpersonalnych. We współpracy z p. Szymczak szczególnie wartościowe jest Jej ogromne zaangażowanie w realizowane projekty (transakcje), jak i staranne badanie rynku oraz potrzeb swoich klientów.
Cechą charakterystyczną jaka wyróżnia Panią Małgorzatę Szymczak to obiektywizm w ocenie wzajemnych racji i oczekiwań klientów oraz chęć pomocy w rozwiązywaniu problemów, zawiłych prawnie sytuacji na rynku nieruchomości.
Z przyjemnością rekomenduję Panią Małgorzatę Szymczak jako wybitną specjalistkę branży nieruchomości, osobę prawdziwie pomocną w działaniach związanych z rozwojem tego sektora gospodarki.
Marta Długozima
Prezes Zarządu
Stowarzyszenie Przedsiębiorczości w Nieruchomościach