Magdalena Wójcicka
Topowi Agenci

Praca agentki to dla mnie przede wszystkim człowiek. Jestem ciekawa ludzi - każdy ma swoją niepowtarzalną historię do opowiedzenia, tak jak nieruchomości, których są właścicielami.

Bardzo ważne są dla mnie zaufanie i etyka pracy. Pomagam tylko jednej stronie transakcji, dbając o jej interesy, komfort i oszczędność czasu. Jesteśmy razem z klientką/ klientem od pierwszego spotkania, przez prezentację, negocjacje, sprawy urzędowe - aż po ostatnią wizytę u notariusza.

Moje poprzednie doświadczenie zawodowe to pomoc przy sprawach związanych z wyceną nieruchomości - mam za sobą kilkunastoletnią praktykę w tej dziedzinie, a co za tym idzie dobrą znajomość cen transakcyjnych na rynku.

Jestem absolwentką SGH. Skończyłam także studia podyplomowe z pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i wyceny nieruchomości na Wydziale Prawa Uniwersytetu Warszawskiego. Posiadam licencję pośrednika wydaną przez Ministra Infrastruktury, nr 14747.

Moje pasje to jazda na rowerze oraz sporty bardziej ekstremalne - windsurfing i snowboard. Dodatkowo, w wolnych chwilach zajmuję się projektowaniem ogrodów - będziesz w dobrych rękach wszechstronnej profesjonalistki!

Język obcy: angielski

Mój profil na Facebooku: www.facebook.com/agentkamagdawojcicka
Mój profil na LinkedIn: www.linkedin.com/in/agentkamagdawojcicka
Mój profil na Instagramie: www.instagram.com/personalna_agentka_magda

Aktualne oferty agenta


Oferty sprzedane/wynajęte przez agenta