Piotr Słowiński
Topowi Agenci

O mojej pracy, o mnie niech się wypowiedzą moi Klienci. Zarówno sprzedający, kupujący, jak i wynajmujący czy najemcy.

„Dzień dobry, przesyłam rekomendacje dla Pana Piotra Słowińskiego, dzięki któremu sfinalizowaliśmy sprzedaż naszej działki w Bobrowcu. Z całym przekonaniem polecamy Pana Piotra Słowińskiego. Bardzo kompetentny, zorientowany w temacie, przygotowany i zaangażowany w sprawę. Czuliśmy się wreszcie, że ktoś należycie zajął się sprzedażą naszej działki, która nie należała do łatwych, a zakończyła się sukcesem, głównie dzięki Panu Piotrowi Słowińskiemu. Przez cały czas mogliśmy liczyć na profesjonalne podejście i pomoc, ukierunkowaną na jak najlepsze zakończenie transakcji dla obu stron, przecież właśnie o to chodzi, żeby zadowolony był sprzedający i kupujący. My byliśmy bardzo. Dziękujemy i Polecamy !" 
Michał i Magdalena Kowalewscy

„Bardzo serdecznie dziękuję za wyjątkowo profesjonalną obsługę Pana Piotra Słowińskiego przy wynajmie mojego mieszkania. Adres mieszkania Warszawa ul. Szczęśliwicka. Pan Słowiński dzięki swojej wysokiej kulturze osobistej dokonał pomyślnego wynajmu mojego mieszkania. Będę polecał usługi Pana Piotra Słowińskiego i sam również niebawem skorzystam. Serdecznie Pozdrawiam."
Edward Flint

„Nabywałem działkę w Bobrowcu przy pomocy pośrednika p. Piotra Słowińskiego, któremu bardzo dziękuję za super profesjonalne, szybkie i kulturalne przeprowadzenie transakcji.”
Jerzy Muchin

„Pan Piotr Słowiński Przyjemna obsługa klienta, bardzo łatwa komunikacja oraz bardzo pomocna. Nawet po wielu telefonach wszystko zawsze było wyjaśniane i dokładnie tłumaczone."
Juliana Starzyk i Dawid Herjan

Zapraszam Państwa serdecznie do współpracy.
Sprawdź, co mogę zrobić dla Ciebie!


Aktualne oferty agenta


Oferty sprzedane/wynajęte przez agenta