Nasi Agenci o Nas


DLACZEGO TOPOWI AGENCI?

Każdy kandydat na agenta nieruchomości, poszukując najlepszego miejsca dla siebie, stoi przed dylematem dotyczącym wyboru przyszłego partnera do współpracy. Każdy zadaje sobie podobne pytania i próbuje dowiedzieć się jak najwięcej na temat swojego ewentualnego nowego “pracodawcy”.

Co to za biuro nieruchomości? Od jak dawna działa na rynku i jakie ma osiągnięcia? Kim są jego właściciele? Ilu jest tam agentów i kim oni są? Czy są zadowoleni ze współpracy z biurem?

Może warto sprawdzić, co sądzą o naszej firmie Topowi Agenci?

Anna Brljacic

Jeśli człowiek szuka ludzi z pasją i ogromną wiedzą, to biuro Topowi Agenci jest tą firmą, gdzie warto się zatrzymać i spróbować nowego zawodu. Odnalazłam tu fachowców w branży nieruchomości, którzy ten zawód znają od podszewki. Przede wszystkim to ludzie, którzy działają i wprowadzają na rynek najlepsze standardy pracy. Stawiają wysoko poprzeczkę, ale to się opłaca. Oprócz zadowolonych klientów masz satysfakcję z pracy i z siebie. Działasz dla korzyści klienta, ale też Twój mały biznes jest ważny. Drugą istotną dla mnie kwestią jest wsparcie, pomoc na "zakrętach" i atmosfera wzajemnej życzliwości.

Anna Buze-Waśniewska

Bardzo lubię pracę w zespole, który kieruje się tymi samymi wartościami. Cenię też sobie jednolite procedury organizacyjne. Każdy z agentów działa na własny rachunek, jednocześnie jednak porusza się w określonych ramach i reprezentuje ten sam poziom, nie obniżając lotów i jakości, wykonując swój zawód według podobnych standardów. Mogę zawsze liczyć na pomocne “kierownictwo” i szefów, którzy nie są szefami. W naszym biurze nie ma sztucznej hierarchii, jest partnerstwo. Mam możliwość uczestnictwa w regularnych szkoleniach, a w razie trudnych przypadków mam do kogo się zwrócić. Gdy jestem w potrzebie, mogę polegać na koleżankach i kolegach, ktoś może mnie zastąpić - nie ma: “to nie moja sprawa, radź sobie sama”. Mocno doceniam dobrą atmosferę pracy i wzajemny szacunek.

Joanna Reichel

Czym jest dla mnie biuro Topowi Agenci i dlaczego uważam, że mogłoby to być biuro dla Ciebie?
T - Twoje miejsce pracy
O - organizacja pracy
P - profesjonalizm w działaniu
O - opieka merytoryczna
W - wsparcie na każdym etapie współpracy
I - inwestycja w rozwój zawodowy i osobisty
A - atmosfera (świetna!)
G - generowanie zadowolonych klientów
E - energia (dobra!)
N - nietuzinkowość
C - cel
I - innowacyjność

Zastanawiałeś/łaś się kiedykolwiek nad idealnym miejscem pracy? Jak w każdej firmie, miejsce tworzą ludzie, a Ci ludzie są wyjątkowi. Mają ogromne doświadczenie i wiedzę, którą chcą się dzielić i - co ważne, potrafią to robić. Właścicielami biura są Adam i Ewa :) - i to nie jest chwyt marketingowy (choć coś w tym jest). To ludzie, którzy traktują swoich współpracowników z szacunkiem. Są pomocni, solidni, pomysłowi. To, co istotne, zostawiają agentom dużą swobodę działania. Dużym plusem jest zaufanie do agentów i przywiązywanie ogromnej wagi do stosowania najwyższych standardów, zarówno we wzajemnej współpracy, jak i współpracy z klientami. Zespół, który tworzą wspólnie ze wszystkimi Topowymi Agentami to specyficzna grupa. To ludzie pełni pasji, energii, zaangażowania, którzy wiedzą, że mogą na siebie liczyć. Jeśli szukasz w swoim miejscu pracy: szacunku, wsparcia - w tym merytorycznego, profesjonalizmu, otwartej i przyjacielskiej atmosfery, rozwoju i szkoleń, bezpieczeństwa, realnego wpływu na budowanie marki agencji oraz swojej, działania zgodnie z zasadami profesjonalizmu i poszanowania dla klienta, możliwości zarządzania własnym czasem i zarabiania przyzwoitych pieniędzy, to właśnie jesteś na dobrej drodze, aby stać się nowym Topowym Agentem. Wystarczy tylko, abyś zadzwonił/a lub napisał/a do nas maila. Reszta będzie już tylko przyjemnością!

Małgorzata Szymczak

Dlaczego jestem związana z agencją nieruchomości Topowi Agenci? Z kilku powodów, m.in.:
- bo zasady, na jakich pracujemy dla klientów są transparentne i proste,
- bo jesteśmy agentami, którzy zarządzają całym procesem sprzedaży, wynajmu lub zakupu nieruchomości, a to oznacza maksymalną korzyść dla klienta,
- bo tak, jak uczciwe są zasady współpracy z klientami, tak też uczciwe są zasady współpracy biura z agentami, a więc jest spójność pomiędzy tym, co na zewnątrz i tym, co wewnątrz.

Marcin Galiński

Dlaczego warto zostać Topowym Agentem?

Sposób działania wybierasz sam. Nie ma jednego sposobu na sukces w pracy agenta nieruchomości. Każdy agent może pójść swoją własną drogą - tą, która najbardziej wyeksponuje jego silne strony. Jeśli nie czujesz się dobrze w jakimś sposobie pracy, firma nie będzie wymagała inwestowania w niego Twojego czasu. Możesz zainwestować go tam, gdzie czujesz się najlepiej i osiągasz najlepsze efekty.

Sam wyznaczasz swoje cele. Narzucone przez odległą centralę plany sprzedażowe? Nie tutaj. Jesteśmy różni, mamy różne potrzeby, różne ambicje i zobowiązania, a Topowi Agenci to rozumieją. Dlatego każdy agent sam decyduje, jakie cele chce osiągać i sam przed sobą odpowiada za ich realizację.

Biuro zapewnia fundamenty. Swoboda i niezależność są świetne, ale warto czasem skorzystać z efektu skali. Biuro zapewnia kompletną bazę do prowadzenia działalności w branży, w postaci gotowych materiałów marketingowych, wiedzy, wsparcia prawnego, wzorów umów. Dzięki temu możesz skupić się na tym, na czym zarabiasz – na pracy z klientami.

Pełne wsparcie. Musisz liczyć się z tym, że w pracy agenta, zwłaszcza na początku kariery, trafisz czasem na szczególnie trudne sytuacje i nie z każdą z nich będziesz w stanie poradzić sobie w pojedynkę. Właśnie w tych momentach poznajesz wartość współpracy z biurem. Jako jeden z Topowych Agentów możesz w stu procentach liczyć na wsparcie ze strony firmy w tych newralgicznych momentach.

Wojciech Brejnak

We współpracy biznesowej bardzo ważny jest dla mnie wybór odpowiedniego partnera. Takiego, któremu ufam, i który ma zaufanie do mnie. Takiego, który wspiera, ale jednocześnie zapewnia niezależność działania. Takiego, który jest spójny i angażuje się w to, co robi, ponieważ w to wierzy. Takiego, któremu zależy na właściwych relacjach - tych biznesowych, ale też tych międzyludzkich, i który zapewnia odpowiedni klimat pracy i tworzy właściwą kulturę organizacyjną. Kluczem do pozytywnego i wartościowego partnerstwa biznesowego nie jest podpisana umowa o współpracy, ale przeświadczenie, że ta umowa odzwierciedla prawdziwe intencje i postępowanie stron. Takiego partnera znalazłem w lutym 2011 roku.