Napisz do nas

Agencja Nieruchomości Ursus

Ursus znajduje się w lewobrzeżnej części Warszawy i jest jedną z najmniejszych dzielnic stolicy (9,36 km2). Od północy graniczy z Bemowem i gminą Ożarów Mazowiecki, z Włochami i Piastowem od zachodu, a od południa z gminą Michałowice.

Ursus dzieli się na Skorosze, Czechowice, Szamoty, Niedźwiadek, Gołąbki.

Dzielnica Ursus znana jest z Zakładów Ursus, gdzie produkowane były ciągniki sprzedawane na całym świecie.

Ursus jest zieloną dzielnicą, często wybieraną do zamieszkania przez rodziny z dziećmi. Jest tu wiele parków - ekologiczny park Ekopark - wraz ze ścieżkami edukacyjnymi, siłownią, placem zabaw, lampami solarnymi, nieckami zbierającymi wodę opadową.

Na terenie Ursusa znajduje się Centrum Lokalne Niedźwiadek, które składa się ze strefy sportowej wraz z kompleksem boisk, strefy fitness, ścieżek dla pieszych, ścieżek rowerowych. Na terenie Centrum znajdują się również miejsca parkingowe oraz zaplecze z szatniami, toaletami i wypożyczalnią sprzętu sportowego.

Rodziny z dziećmi mogą też korzystać z placu zabaw Hasanka, gdzie znajdują się zjeżdżalnie, piaskownice, skatepark, tyrolka czy labirynt dla najmłodszych.

Popularny w Ursusie jest Park Czechowicki, gdzie odbywają się koncerty, a oprócz tego można korzystać ze ścieżek spacerowych i placu zabaw. Przy ulicy Rakuszanki znajduje się plac zabaw dla dorosłych połączony z Fitness Parkiem.
Na terenie Ursusa znajduje się wiele atrakcji skierowanych do dzieci.
Oprócz wyżej wspomnianych są jeszcze: sala zabaw przy ulicy Rakietników, Ośrodek Kultury Arsus przy ulicy Traktorzystów, Park Hassów przy ulicy Wojciechowskiego i ulicy Jagiełły.

Komunikacja z pozostałą częścią Warszawy jest dobrze rozwinięta. Do centrum miasta można podróżować samochodem, autobusem, pociągiem (cztery stacje kolejowe) lub rowerem. Rowerzyści mogą korzystać z trasy na Niedźwiadku, która biegnie wzdłuż ulicy Warszawskiej, Orląt Lwowskich oraz trasą w parku Hassów. Inna ścieżka rowerowa prowadzi od ulicy Gierdziejewskiego na starą część Ursusa oraz przez ulicę Posag 7 Panien.

Na terenie Ursusa planowanych jest wiele inwestycji, w tym przebudowa dróg dojazdowych oraz budowa nowoczesnych osiedli mieszkaniowych.

W Ursusie znajduje się kilkanaście żłobków, przedszkoli, szkoły podstawowe, liceum, technikum.

Topowi Agenci nieruchomości zapraszają do kontaktu klientów, którzy szukają bezpiecznego, pełnego zieleni i atrakcji dla dzieci miejsca do życia, jakim jest dzielnica Ursus. Biuro nieruchomości Topowi Agenci skutecznie przeprowadzi sprzedaż lub wynajem nieruchomości znajdujących się na terenie Ursusa. Topowi Agenci, będąc na bieżąco z szybko zmieniającymi się trendami na rynku nieruchomości, zaproponują odpowiednią strategię sprzedażową lub najmu. Biuro nieruchomości Topowi Agenci zaprasza do współpracy tych z Państwa, którzy cenią sobie profesjonalną i bezpieczną obsługę przy sprzedaży, kupnie lub wynajmie nieruchomości.