Paulina Bronke-Chołuj
Topowi Agenci

Z przyjemnością przeprowadzę Państwa przez cały proces sprzedaży, kupna bądź wynajmu nieruchomości – mieszkania, domu, lokalu komercyjnego czy działki. Zapewnię merytoryczne wsparcie na każdym etapie, dopilnuję formalności czuwając nad bezpieczeństwem transakcji – oszczędzając Państwa czas oraz minimalizując stres.

Wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz wiedza i umiejętności zdobyte na studiach z psychologii biznesu i negocjacji – pozwalają mi trafnie rozpoznawać potrzeby i motywacje ludzkie, a także wynegocjować jak najlepsze dla Państwa warunki.

Do każdego Klienta i każdej nieruchomości podchodzę indywidualnie. Każda nieruchomość ma swoją historię, a każdy Klient ma swoje oczekiwania. Gwarantuję pełne zaangażowanie, rzetelność i najwyższe standardy współpracy. Na bieżąco aktualizuję swoją wiedzę, biorę udział w branżowych szkoleniach i śledzę sytuację na rynku, aby móc jak najskuteczniej wykonywać swoją pracę i służyć Państwu profesjonalnym doradztwem.

Prywatnie pasjonatka jogi, pływania, książek M. Puzo, gór, teatru i Netflixa.

Zapraszam serdecznie do współpracy!

Język obcy: angielski

Klienci o mnie:

"Dziękuję bardzo za pomoc w znalezieniu nowego mieszkania. Pani Paulina niezastąpiona oraz elokwentna. Na pewno jeszcze skorzystam z usług i będę wszystkim polecał.
Teo Vogdanos"

"Absolutnie polecam panią Paulinę Bronke-Chołuj, bardzo profesjonalną i dokładną agentkę nieruchomości. Mieszkanie udało się wynająć w ciągu 2 tygodni, propozycje potencjalnych lokatorów pojawiły się praktycznie zaraz po podpisaniu umowy.
Małgosia Walawska"

"Rewelacja! Pani Paulina Bronke-Chołuj po raz kolejny pomogła mi wynająć moją nieruchomość. Profesjonalizm i pełne zaangażowanie w projekt to cechy, którymi może poszczycić się Pani Paulina. Nie wyobrażam sobie współpracy z inną osobą w obszarze nieruchomości. POLECAM współpracę z Panią Pauliną Bronke-Chołuj z firmy Topowi Agenci.

Z podziękowaniami Robert."

"Pani Paulina Bronke-Chołuj została doskonale wybrana do reprezentowania sprzedającego - jej profesjonalizm i zaangażowanie były niesamowite! Była niezwykle obecna i zaangażowana na każdym etapie transakcji, co sprawiło, że praca z nią była prawdziwą przyjemnością. Jesteśmy zachwyceni współpracą z nią i zdecydowanie polecamy ją wszystkim, którzy szukają doskonałego agenta nieruchomości!
Jakub "Kuba" Klatt"

"Pełen profesjonalizm. Wsparcie na każdym etapie transakcji. POLECAM.
Karol Gałązka"

"Profesjonalne podejście przy miłej atmosferze. Szybka transakcja. Polecam!

Piotr Turzyński"

"Spośród wszystkich agentów z różnych agencji, którzy do nas się zgłaszali, "figura" p. Pauliny Bronke-Chołuj wybitnie wybiła się ponad resztę. Sposób wypowiedzi p. Pauliny świadczący o prawdziwym profesjonalizmie wzbudził moje największe zaufanie i dlatego zostawiam sobie kontakt do niej na przyszłość.
Ewa S."

"Pani Paulina to bardzo profesjonalna, uprzejma i kontaktowa osoba. Od momentu podpisania umowy do oddania kluczy kupującej ani razu nie musiałem jechać do sprzedawanego mieszkania - było pod świetną opieką. Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę.
Przemysław D."

"Bardzo polecam panią Paulinę za miłe i serdeczne podejście jednocześnie zachowując profesjonalizm. To osoba, która jest w stanie sprzedać chyba wszystko. Wiem coś o tym. ?Polecam.

Marta Nożewska"

"Polecam współpracę z Panią Pauliną. Profesjonalne oraz konkretne podejście do sprzedaży mieszkania gwarantuje szybką transakcję w miłej atmosferze. Jako kupujący wiem, że Pani Paulina w pełni zabezpiecza interesy swojego klienta.
Ryszard Ewiak"

"Serdecznie polecam Panią Paulinę, która podchodzi bardzo konkretnie i profesjonalnie do swojej pracy. Nasze mieszkanie zostało sprzedane bardzo szybko już po pierwszej wizytacji.
Justyna Krzemianowska"

"Co cechuje Panią Paulinę na pewno, uczciwe i rzetelne podejście do pracy. Do tego wzorowy i bezproblemowy kontakt pełen wyrozumiałości i elastyczności. Profesjonalizm agenta na wysokim poziomie. Wszystko na czas lub z wyprzedzeniem. Z czystym sercem polecam.
A T"

"Serdecznie polecam. Pani Paulina oprócz miłej aparycji ma bardzo dobre podejście do klienta. Wszystkie formalności oraz kontakt przebiegały sprawnie i bezproblemowo. Moim zdaniem jest to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku.  Pozdrawiam.
Magdalena"

"Pani Paulina zajmowała się wynajęciem mojego mieszkania. Nie tylko szybko i sprawnie przeprowadziła transakcję, ale doradziła mi najem okazjonalny i służyła wiedzą w każdej sprawie. Można było na nią liczyć. Serdecznie Panią polecam.
Kasia Szczepanowska"


"Najbardziej podobało mi się zaangażowanie Pani Pauliny (Bronke-Chołuj). Jej chęć, aby się udało.
Krzysztof Małus"

"Pani Paulina Bronke-Chołuj to naprawdę topowy agent nieruchomości. Zadbała o każdy szczegół transakcji. Profesjonalna i życzliwa.
Magdalena Jodłowska"

"Wynajem mieszkania przeszedł bardzo sprawnie i miło, i wiele kwestii udało się załatwić zdalnie, co było dla nas dużym ułatwieniem, a to wszystko dzięki Pani Paulinie Bronke-Chołuj. Godna polecenia i zaufania agencja!
Gabriela Wyszyńska"

"Współpraca z Panią Pauliną Bronke-Chołuj byla samą przyjemnością, Pani Paulina jest profesjonalistką, bardzo pomocną i życzliwą, w pełni polecam. Wszystko sprawnie i szybko zorganizowała. Na pewno w przyszłości jeszcze nieraz będziemy współpracować.
Agata Wyszyńska"


Mój profil na Instagramie: https://www.instagram.com/paulinabronke.realestate
Mój profil na Facebooku: https://www.facebook.com/Paulina-Bronke-Chołuj-Agentka-Nieruchomości
Moja strona internetowa: www.agentka-nieruchomosci.pl

Aktualne oferty agenta


Oferty sprzedane/wynajęte przez agenta