Paulina Bronke-Chołuj
Topowi Agenci

Z przyjemnością przeprowadzę Państwa przez cały proces sprzedaży, kupna bądź wynajmu nieruchomości – mieszkania, domu, lokalu komercyjnego czy działki. Zapewnię merytoryczne wsparcie na każdym etapie, dopilnuję formalności czuwając nad bezpieczeństwem transakcji – oszczędzając Państwa czas oraz minimalizując stres.

Wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz wiedza i umiejętności zdobyte na studiach z psychologii biznesu i negocjacji – pozwalają mi trafnie rozpoznawać potrzeby i motywacje ludzkie, a także wynegocjować jak najlepsze dla Państwa warunki.

Do każdego Klienta i każdej nieruchomości podchodzę indywidualnie. Każda nieruchomość ma swoją historię, a każdy Klient ma swoje oczekiwania. Gwarantuję pełne zaangażowanie, rzetelność i najwyższe standardy współpracy. Na bieżąco aktualizuję swoją wiedzę, biorę udział w branżowych szkoleniach i śledzę sytuację na rynku, aby móc jak najskuteczniej wykonywać swoją pracę i służyć Państwu profesjonalnym doradztwem.

Prywatnie pasjonatka jogi, pływania, książek M. Puzo, gór, teatru i Netflixa.

Zapraszam serdecznie do współpracy!

Język obcy: angielski

Klienci o mnie:

"Pełen profesjonalizm. Wsparcie na każdym etapie transakcji. POLECAM.
Karol Gałązka"

"Profesjonalne podejście przy miłej atmosferze. Szybka transakcja. Polecam!

Piotr Turzyński"

"Spośród wszystkich agentów z różnych agencji, którzy do nas się zgłaszali, "figura" p. Pauliny Bronke-Chołuj wybitnie wybiła się ponad resztę. Sposób wypowiedzi p. Pauliny świadczący o prawdziwym profesjonalizmie wzbudził moje największe zaufanie i dlatego zostawiam sobie kontakt do niej na przyszłość.
Ewa S."

"Pani Paulina to bardzo profesjonalna, uprzejma i kontaktowa osoba. Od momentu podpisania umowy do oddania kluczy kupującej ani razu nie musiałem jechać do sprzedawanego mieszkania - było pod świetną opieką. Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę.
Przemysław D."

"Bardzo polecam panią Paulinę za miłe i serdeczne podejście jednocześnie zachowując profesjonalizm. To osoba, która jest w stanie sprzedać chyba wszystko. Wiem coś o tym. ?Polecam.

Marta Nożewska"

"Polecam współpracę z Panią Pauliną. Profesjonalne oraz konkretne podejście do sprzedaży mieszkania gwarantuje szybką transakcję w miłej atmosferze. Jako kupujący wiem, że Pani Paulina w pełni zabezpiecza interesy swojego klienta.
Ryszard Ewiak"

"Serdecznie polecam Panią Paulinę, która podchodzi bardzo konkretnie i profesjonalnie do swojej pracy. Nasze mieszkanie zostało sprzedane bardzo szybko już po pierwszej wizytacji.
Justyna Krzemianowska"

"Co cechuje Panią Paulinę na pewno, uczciwe i rzetelne podejście do pracy. Do tego wzorowy i bezproblemowy kontakt pełen wyrozumiałości i elastyczności. Profesjonalizm agenta na wysokim poziomie. Wszystko na czas lub z wyprzedzeniem. Z czystym sercem polecam.
A T"

"Serdecznie polecam. Pani Paulina oprócz miłej aparycji ma bardzo dobre podejście do klienta. Wszystkie formalności oraz kontakt przebiegały sprawnie i bezproblemowo. Moim zdaniem jest to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku.  Pozdrawiam.
Magdalena"

"Pani Paulina zajmowała się wynajęciem mojego mieszkania. Nie tylko szybko i sprawnie przeprowadziła transakcję, ale doradziła mi najem okazjonalny i służyła wiedzą w każdej sprawie. Można było na nią liczyć. Serdecznie Panią polecam.
Kasia Szczepanowska"


"Najbardziej podobało mi się zaangażowanie Pani Pauliny (Bronke-Chołuj). Jej chęć, aby się udało.
Krzysztof Małus"

"Pani Paulina Bronke-Chołuj to naprawdę topowy agent nieruchomości. Zadbała o każdy szczegół transakcji. Profesjonalna i życzliwa.
Magdalena Jodłowska"

"Wynajem mieszkania przeszedł bardzo sprawnie i miło, i wiele kwestii udało się załatwić zdalnie, co było dla nas dużym ułatwieniem, a to wszystko dzięki Pani Paulinie Bronke-Chołuj. Godna polecenia i zaufania agencja!
Gabriela Wyszyńska"

"Współpraca z Panią Pauliną Bronke-Chołuj byla samą przyjemnością, Pani Paulina jest profesjonalistką, bardzo pomocną i życzliwą, w pełni polecam. Wszystko sprawnie i szybko zorganizowała. Na pewno w przyszłości jeszcze nieraz będziemy współpracować.
Agata Wyszyńska"


Mój profil na Instagramie: https://www.instagram.com/paulinabronke.realestate
Mój profil na Facebooku: https://www.facebook.com/Paulina-Bronke-Chołuj-Agentka-Nieruchomości
Moja strona internetowa: www.agentka-nieruchomosci.pl

Aktualne oferty agenta


Oferty sprzedane/wynajęte przez agenta