Czy jesteś kimś, kto jest samodzielny i ambitny, chce zarabiać godziwe pieniądze pomagając innym w realizowaniu ich marzeń oraz pragnie uwolnić się od korporacyjnego środowiska i zapewnić sobie elastyczny czas pracy?


Masz dość korporacyjnego trybu pracy od 8:00 do 16:00? Chcesz cieszyć się wolnością i samodzielnością, a jednocześnie lepszymi zarobkami? Jeśli tak, świetnie trafiłeś! Nasze biuro nieruchomości to miejsce idealne dla ambitnych i samodzielnych osób, ponad wszystko ceniących sobie niezależność!

Agencja nieruchomości TOPOWI AGENCI funkcjonuje od 2009 roku i ma na swoim koncie wiele znaczących sukcesów - w tym dyplomy, certyfikaty i statuetki za skuteczność i wyniki. Ostatni przykład? W 2019 roku, nie po raz pierwszy zresztą, jako najskuteczniejszy zespół sprzedażowy w międzynarodowej sieci franczyzowej, której wtedy byliśmy częścią, zajęliśmy 1. miejsce pod względem przychodów w całym kraju! Rozwijamy nasz zespół i szukamy odpowiedzialnych, relacyjnych osób lubiących pracę z ludźmi i spełniających się w sprzedaży. 

Planujesz rozpoczęcie kariery w nowej branży i otwarcie się na nowe możliwości? Działasz już w branży, ale chcesz wejść na nowy, wyższy poziom - a przy okazji DUŻO więcej zarabiać?

Dołącz do nas i zostań:

NIEZALEŻNYM TOPOWYM AGENTEM NIERUCHOMOŚCI

Miejsce pracy: Warszawa i okolice


W jaki sposób będziemy wspierać Cię w odniesieniu sukcesu?

 • Oferujemy wysokie wynagrodzenie za Twoją pracę i zaangażowanie - od 50 do 100% z każdej transakcji! To Ty decydujesz o wysokości swoich własnych przychodów!
 • Wesprzemy Twój rozwój zawodowy i osobisty, żeby umożliwić Ci jeszcze większą satysfakcję i osiąganie ponadprzeciętnych dochodów. Nasi niezależni agenci, budując swoje własne biznesy, mają możliwość uzyskania wysokich zarobków. Takie sukcesy, jeśli zechcesz, mogą również być TWOJE!
 • Wystartujesz pod opieką biura nieruchomości z długoletnim doświadczeniem i udokumentowanymi sukcesami.
 • Oferujemy szkolenia wstępne, kompleksowy program wdrożeniowy w biurze, opiekę mentora i współpracowników oraz regularne szkolenia doskonalące.
 • Otrzymasz wsparcie administracyjne i merytoryczne oraz dostęp do innowacyjnych narzędzi marketingowo-technologicznych pomagających w skutecznej sprzedaży.
 • Będziesz mieć do dyspozycji nowoczesne, eleganckie i wygodnie urządzone biuro w prestiżowej i rozwojowej lokalizacji w Miasteczku Wilanów, blisko Południowej Obwodnicy Warszawy i przyszłej galerii Wilanów.
 • Będziesz współpracować z ambitnym i zgranym zespołem TOPOWYCH AGENTÓW nieruchomości, dla których najważniejsze są: lojalność, uczciwość, zaufanie, etyka, wzajemny szacunek, wsparcie i tolerancja, a przy okazji - dobra zabawa po dobrze wykonanej pracy.

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

 • Jesteś osobą konkretną, samodzielną, dynamiczną i ambitną.
 • Chcesz uniknąć wyścigu szczurów i pracy w przysłowiowym korpo; zamiast tego, szukasz miejsca pełnego swobody, szacunku i wzajemnego wsparcia.
 • Wyróżniasz się komunikatywnością i wysoką kulturą osobistą.
 • Bez problemu organizujesz własną pracę.
 • Doświadczenie w branży nieruchomości lub handlu będzie dodatkowym atutem.

Chcesz spróbować czegoś nowego? Najwyższa pora zacząć pracę na własny rachunek! Rozwijaj swój własny biznes, stań się swoim szefem – sam decyduj o tym, kiedy pracujesz i ile zarabiasz. Prowadzisz własną działalność gospodarczą lub jesteś gotowy ją założyć? Dołącz do zespołu TOPOWYCH AGENTÓW! Czekamy na Ciebie!

Zgłoś się do nas! Chętnie opowiemy o szczegółach.
 

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV: