Joanna Reichel
Topowi Agenci


 
Zapraszam do współpracy tych z Państwa, którzy - jak ja, kierują się zasadą: "Postępuj tak, jak byś chciał, aby postępowano wobec Ciebie". Podczas współpracy ze mną będą mieć Państwo okazję przekonać się, że proces sprzedaży, wynajmu/najmu lub kupna nieruchomości może być przyjemnym doświadczeniem.

Ze swojej strony mogę zapewnić bezpieczeństwo procesu, atrakcyjność oferty, dyskrecję, stuprocentowe zaangażowanie, a przede wszystkim komfort. W chwili podjęcia współpracy z klientem przejmuję na siebie cały ciężar i stres, z jakim mierzą się właściciele nieruchomości.

Moje doświadczenie zawodowe i życiowe pozwoliło mi wysnuć wnioski, że najważniejsza jest właściwa komunikacja międzyludzka oraz budowanie szczerych relacji i zaufania. Tylko wtedy możemy być pewni owocnej, przyjemnej i zakończonej satysfakcją obu stron współpracy.

W swojej pracy jako agent nieruchomości, oprócz wsparcia udzielanego klientom podczas procesu sprzedaży lub wynajmu, jestem dla nich przede wszystkim osobą godną zaufania, ponieważ klienci zapraszają mnie do swojego prywatnego świata, co nie zawsze jest dla nich komfortowe.

Zawsze mówię swoim klientom, jak jest - jaki jest aktualny stan faktyczny na rynku lub dotyczący ich nieruchomości. Nie koloryzuję. Zwracam uwagę na zagrożenia, ale przede wszystkim na szanse, jakie mamy do wykorzystania.

Zawsze szukam najlepszego rozwiązania lub pomysłu dla nieruchomości, którą przyjmuję pod swoje skrzydła. Pamiętam, że każdy klient i każda nieruchomość są inne. I to jest wspaniałe!

Moi klienci mówią, że podczas współpracy ze mną, czują się zaopiekowani. Wiedzą, co dzieje się z ich nieruchomością, kto jest zainteresowany prezentacją i kto już oglądał ich mieszkanie, dom czy działkę. Dzięki temu klienci czują się bezpiecznie i wiedzą, że aktywnie działam w ich najlepiej pojętym interesie.

Zdarza się, że podczas naszej współpracy konieczne jest zmodyfikowanie planu sprzedażowego. Moi klienci mogą mi zaufać - w to, że wiem, co robię, bo moim celem jest doprowadzić do najkorzystniejszej transakcji.

Klienci często nie zdają sobie sprawy z tego, ile czynności dla nich wykonuję. Są to m. in. analizy rynku, cen ofertowych i transakcyjnych. Sprawdzam stan prawny nieruchomości, kompletuję dokumenty, wysyłam raporty z mojej pracy, dbam o właściwy marketing nieruchomości, prowadzę negocjacje. Po zakończonej współpracy ze mną, klienci przyznają, że ciężko byłoby im poradzić sobie z tyloma czynnościami.

Moi klienci to osoby czynne zawodowo, bardzo zajęte. Wiedzą, że gdy oni pracują lub spędzają czas z rodziną, ja czuwam nad całym procesem sprzedaży bądź wynajmu.

W związku z tym, że zawód agenta nieruchomości jest zajęciem interdyscyplinarnym, na co dzień aktualizuję swoją wiedzę i monitoruję sytuację na rynku, abym mogła profesjonalnie doradzać Państwu w procesie sprzedaży, wynajmu/najmu lub kupna wymarzonego miejsca.

W wolnym czasie czytam książki o tematyce prawniczej, jeżdżę na rowerze, trenuję kalistenikę, a przede wszystkim jestem oddaną fanką psów.

Zapraszam do kontaktu!

"Pani Joanna (Reichel) to stuprocentowa profesjonalistka w swojej branży. Rzetelnie i z dokładnością każdego szczegółu poprowadziła sprzedaż mojej działki pod Warszawą. Jej zaangażowanie oraz dostępność o każdej porze dnia przez 7 dni w tygodniu jest godna podziwu. Oprócz swojej pracy polegającej na sprzedaży potrafiła również wesprzeć duchowo kiedy były problemy z kupującymi. Pani Joanna jest godna polecenia w 100 procentach.
Dariusz Garstkowiak"

"Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Joanną (Reichel). Pełen profesjonalizm, pełne zaangażowanie w pomoc przy zakupie nieruchomości. Bardzo miła i ciepła osoba - gorąco polecam Panią Joannę.
Marzena Wilk"

"Usługi świadczone (przez Joannę Reichel) w pełni profesjonalnie. Bardzo dobry kontakt i świetna współpraca. Polecam gorąco.
Cezary Pastwa"


Mój profil na Instagramie: https://www.instagram.com/agentkanarowerze/
Mój profil na Facebooku: https://www.facebook.com/agentkanarowerze

Oferty sprzedane/wynajęte przez agenta