Joanna Reichel
Topowi Agenci

Zapraszam do współpracy tych z Państwa, którzy jak ja kierują się zasadą: "Postępuj tak, jak byś chciał, aby postępowano wobec Ciebie".

Podczas współpracy ze mną będą mieć Państwo okazję przekonać się, że proces sprzedaży, wynajmu/najmu lub kupna nieruchomości może być przyjemnym doświadczeniem.

Ze swojej strony mogę zapewnić bezpieczeństwo procesu, atrakcyjność oferty, dyskrecję, stuprocentowe zaangażowanie, a przede wszystkim komfort.

W chwili podjęcia współpracy z klientem przejmuję na siebie cały ciężar i stres, z jakim mierzą się właściciele nieruchomości.

Moje doświadczenie zawodowe i życiowe pozwoliło mi wysnuć wnioski, że najważniejsza jest właściwa komunikacja międzyludzka oraz budowanie szczerych relacji i zaufania. Tylko wtedy możemy być pewni owocnej, przyjemnej i zakończonej satysfakcją obu stron współpracy.

W związku z tym, że zawód agenta nieruchomości jest zajęciem interdyscyplinarnym, na co dzień aktualizuję swoją wiedzę i monitoruję sytuację na rynku, abym mogła profesjonalnie doradzać Państwu w procesie sprzedaży, wynajmu/najmu lub kupna wymarzonego miejsca.

W wolnym czasie czytam książki o tematyce prawniczej, jeżdżę na rowerze, trenuję kalistenikę, a przede wszystkim jestem oddaną fanką psów.

Zapraszam do kontaktu! Poznajmy się!

Mój profil na Instagramie: https://www.instagram.com/agentkanarowerze/

Oferty sprzedane/wynajęte przez agenta