Anna Brljacic
Topowi Agenci

Agentka Roku 2023 - 1. miejsce
- w tym Agentka Miesiąca: Styczeń, Luty, Kwiecień, Czerwiec, Lipiec, Wrzesień, Październik, Grudzień

Agentka Roku 2022 – 1. miejsce
- w tym Agentka Miesiąca: Styczeń, Czerwiec, Lipiec

Agentka Roku 2021 – 3. miejsce
- w tym Agentka Miesiąca: Sierpień, Wrzesień


Praca z ludźmi oraz dla ludzi, negocjacje i sprzedaż - to całe moje życie zawodowe. Zdobyte doświadczenia uwrażliwiły mnie na potrzeby drugiego człowieka. Unikalną wiedzę i doświadczenie wykorzystuję w pracy dla każdego mojego Klienta, pracując rzetelnie i z zaangażowaniem. Swoim Klientom daję poczucie bezpieczeństwa i pewność, że przez najważniejszą w swoim życiu transakcję przejdą wspierani przez profesjonalistę, któremu mogą całkowicie zaufać.

Skończyłam studia podyplomowe z pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, posiadam licencję pośrednika nr 25604 nadaną przez Polską Federację Rynku Nieruchomości PFRN. Pracuję w biurze Topowi Agenci, korzystam z dorobku firmy dla dobra moich Klientów.

Kierują mną najwyższe standardy postępowania. Mam poczucie humoru i rezerwę do siebie. Prywatnie - kocham zwierzęta i angażuję się w pomoc dla nich. Kocham podróże, te bliskie i te dalekie.

Zapraszam serdecznie do współpracy.

Język obcy: angielski

"Szanowni Państwo, jeżeli poszukujecie Agencji nieruchomości, to Topowi Agenci powinni stać się Waszym wyborem. Charakterystyka firmy: profesjonalizm, wysoka kultura osobista pracowników, kompetencje i umiejętności komunikowania się ze stronami. Polecamy szczególnie kontakt z Agentką Nieruchomości Panią Anną Brljacic Nr Licencji 25604. Pani Ania to niezwykle pracowita osoba, kompetentna, bardzo dobrze zorientowana w rynku nieruchomości, konsekwentna w działaniu, pilnująca porządku prawnego i umówionych terminów, służąca radami i pomocą na wszystkich etapach transakcji. Przez cały proces czuliśmy się zaopiekowani i bezpieczni. Powierzyliśmy losy bliskiej osoby w najbardziej odpowiednie ręce. W trudnej obecnie sytuacji rynku nieruchomości Pani Ania zdołała załatwić pomyślnie wszystkie sprawy sprzedaży domu (w tym reprezentując nas przed urzędami i instytucjami) w niespełna 1,5 miesiąca. Pani Ania to wspaniały człowiek, niezwykle empatyczna, wspierająca, cierpliwa i wyrozumiała. W relacjach stwarza atmosferę przyjaźni, zaufania i wiarygodności. Jeśli można polecić kogoś do zajęcia się sprawami związanymi z nieruchomościami, to wybierzcie agentkę nieruchomości Annę Brljacic Nr licencji 25604. Mira Ciacharowska"

"Pani Ania ... ach ta Pani Ania (Brljacic) :) Wspaniała kobieta, profesjonalistka i perfekcjonistka. Po nieudanej "przygodzie" z inną agencją (miało być super, bo tanio i szybko - wierzcie mi - tak się nie da ...) podjęliśmy współpracę przy sprzedaży naszego domu w Wesołej z Panią Anią. Przygotowała ona cały proces sprzedaży po prostu perfekcyjnie: od przygotowania zestawienia ofert sprzedaży podobnych domów w okolicy, przez sesję fotograficzną domu, do ogłoszeń (nie poznaliśmy naszego domu :)) aż do prezentacji domu potencjalnym kupującym, zarówno w tygodniu, jak i w soboty i niedziele. Dzięki Pani Ani sprzedaliśmy dom w niecałe 3 miesiące - po prostu rewelacja :)

Jeżeli potrzebujecie sprzedać swoją nieruchomość, to nie zastanawiajcie się długo, tylko polecam jak najszybciej nawiązać współpracę z Panią Anią :)
Pozdrawiam serdecznie. Michał"

"Bardzo, bardzo polecam współpracę z Panią Anią Brljacic, która pośredniczyła w sprzedaży naszego mieszkania. Pełen profesjonalizm w każdym calu, co nie wykluczyło ludzkiego-empatycznego podejścia. Klient zaopiekowany w 100%, świetna i szybka komunikacja, prowadzenie całej transakcji kompleksowo, od A do Z. Dyspozycyjność, wsparcie i pomoc w kwestii załatwienia wszystkich formalności. Szybko, sprawnie i profesjonalnie. Pani Ania umie rozwiązać każdy problem i załatwić każdą sprawę. Jest zawsze do dyspozycji klientów i cierpliwie tłumaczy im, co dla nich najlepsze (bo nie zawsze zdają sobie z tego sprawę). Najlepsza agentka, z jaką miałam do czynienia w Warszawie. Szczerze polecam współpracę! Durand Aga"

Mój profil na Facebooku: www.facebook.com/agentkaania
Moja strona internetowa: www.agentkaania.pl
Mój profil na Instagramie: www.instagram.com/agentkaanianieruchomosci

Aktualne oferty agenta


Oferty sprzedane/wynajęte przez agenta