Pan Piotr (Nockowski) podczas współpracy w procesie sprzedaży nieruchomości wykazywał ogromne zaangażowanie, zarówno w załatwianiu spraw urzędowych, jak i w relacjach z nami (sprzedającymi), jak i z kupującym. Pana Piotra cechuje wysoka kultura osobista i pełen profesjonalizm, co było bardzo dobrze widać przy trudnym kliencie kupującym.
Grzegorz G.

Rekomenduję skorzystanie z pośrednictwa pani Anny Brljacic. Od pierwszego kontaktu miałam poczucie, że powierzyłam wynajęcie mieszkania odpowiedniej osobie. Spotkałam się z agentką naprawdę zaangażowaną i dobrze przygotowaną. Świetnie się rozumiałyśmy, co tylko ułatwiło współpracę. Pani Anna nadzwyczaj sprawnie - szybko, ale i z dbałością o szczegóły - przeprowadziła cały proces wynajmu.
Agata Jakubowska

Bardzo polecam panią Anię Brljacic, agentkę nieruchomości. Pani Ania jest rzetelna, zaangażowana, kontaktowa. Szybko i skutecznie wynajęła mój lokal użytkowy, w trudnym czasie pandemi. Bardzo dobry kontakt, wyczerpująca informacja na każdym etapie pracy, miła atmosfera współpracy.
Abelec Jerzy. Auto-Geo-Serwis.

Szanowna Pani (Małgorzata Szymczak),
Pragniemy tą drogą wyrazić wdzięczność za doprowadzenie do transakcji wynajęcia naszego mieszkania, położonego w centrum Warszawy. Profesjonalizm w działaniu oraz tempo zasługują na najwyższe uznanie. Tym bardziej, że doprowadziła Pani do zawarcia umowy najmu w wyjątkowo trudnym dla rynku nieruchomości okresie pandemii. Pragniemy poinformować Panią, że będziemy informowali znajomych o profesjonalnym pośrednictwie świadczonym przez Panią.
Pozostajemy z poważaniem,
Małgorzata S.
Jacek S.
Warszawa, 25 listopada 2020

Dzień Dobry,
Pani Anna Brljacic profesjonalnie i rzetelnie zajęła się sprzedażą powierzonej jej nieruchomości.
Mieszkając poza Warszawą i sprzedając mieszkanie znajdujące się w stolicy, dzięki jej osobistemu zaangażowaniu i dbałości o powierzoną do sprzedaży nieruchomość, miałem pewność, że mieszkanie jest dobrze „zaopiekowane”, a agentka jest osobą godną zaufania.
Cały proces przygotowania nieruchomości do prezentacji, jej reklamy, a także prezentacje dokonywane wobec potencjalnych nabywców, powierzyłem pani Annie.
W procesie sprzedaży mieszkania byłem na bieżąco informowany o tym, co się dzieje - o zakresie pracy, sposobach reklamy, pojawiających się ofertach a następnie organizacji formalnych kwestii związanych z aktem notarialnym.
Daje to poczucie komfortu i oszczędza czas.
Gorąco polecam pośrednika nieruchomości Panią Annę Brljacic.
Pozdrawiam
Marcin Kępa
Wrzesień 2020 r.

Bardzo udana współpraca. Pan Piotr (Nockowski) jest człowiekiem rzetelnym, pomocnym i odznaczającym się wysoką kulturą osobistą. Zdecydowanie mogę polecić współpracę z panem Piotrem.
Andrzej P.
04.09.2020 r. 

Pan Piotr (Nockowski) cierpliwie i szczegółowo odpowiadał na wszelkie pytania i wątpliwości związane z kupnem mieszkania, wykazał się też elastycznością, jeśli chodzi o pracę w czasie epidemii.
Anna T.
19.07.2020 r.

Polecam usługi Pani Anny Brljacic - w niecałe 10 dni zrealizowana - w pełni profesjonalnie - usługa wynajmu mieszkania położonego w nie najłatwiejszej lokalizacji. Pani Brljacic zdjęła z mojej głowy wszystkie kwestie związane z wynajmem mieszkania. Panią Annę cechują: wysoka kultura osobista, doskonałe umiejętności negocjacyjne oraz pełen profesjonalizm, dzięki czemu współpraca z Nią to czysta przyjemność. Zaś wynegocjowana cena najmu jest dla mnie więcej niż zadowalająca.
Monika Stefaniak
Józefosław
Lipiec 2020 r.


Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług pani Unki Mijakowskiej. Przy zakupie działki rekreacyjnej pani Unka udzielała nam wszechstronnej pomocy. Wszystko było załatwione perfekcyjnie, z dużą kulturą i w bardzo miłej atmosferze. Każda nasza wątpliwość była wyjaśniana z dużą cierpliwością. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić panią Mijakowską jako agenta nieruchomości.
Dorota i Andrzej Krzysztoszek


Pani Małgorzata Szymczak to osoba wysokiej kultury osobistej i bardzo dużych zdolności interpersonalnych. We współpracy z p. Szymczak szczególnie wartościowe jest Jej ogromne zaangażowanie w realizowane projekty (transakcje), jak i staranne badanie rynku oraz potrzeb swoich klientów.
Cechą charakterystyczną jaka wyróżnia Panią Małgorzatę Szymczak to obiektywizm w ocenie wzajemnych racji i oczekiwań klientów oraz chęć pomocy w rozwiązywaniu problemów, zawiłych prawnie sytuacji na rynku nieruchomości.
Z przyjemnością rekomenduję Panią Małgorzatę Szymczak jako wybitną specjalistkę branży nieruchomości, osobę prawdziwie pomocną w działaniach związanych z rozwojem tego sektora gospodarki.
Marta Długozima
Prezes Zarządu
Stowarzyszenie Przedsiębiorczości w Nieruchomościach