Szukasz TOPowego Agenta? Zastanawiasz się, co o naszych agentach i jakości ich usług sądzą nasi klienci?


Tak się składa, że miałam w swoim życiu do czynienia z wieloma agentami nieruchomości i pytam po co ? Mogłam od razu powierzyć swoje sprawy p. Rafałowi Jeleńskiemu i p. Unce Bojkow Mijakowskiej. Ta para działa cuda. Nie dość, że szybko - to jeszcze w jakim stylu !!!. Pełna fachowość i profesjonalizm na wszystkich płaszczyznach. A do tego zwyczajna chęć pomocy i wsparcie na każdym etapie działania. No i to tempo. Dziękuję. 🙂
Elżbieta Klimasińska

Chciałbym się podzielić swoją pozytywną opinią na temat współpracy z Panem Piotrem. Pan Piotr Nockowski to wysokiej klasy profesjonalista. Służył on pomocą zarówno sprzedającym, jak i mi, kupującemu, przez cały proces zakupu nieruchomości, wyjaśniając po drodze wszelkie wątpliwości i szybko załatwiając sprawy formalne. Jeśli będę chciał kupić lub sprzedać w przyszłości nieruchomość, zwrócę się do Pana Piotra.
Z wyrazami szacunku, Maciej Witasik

Z pełnym przekonaniem polecam panią Anię Brljacic jako agentkę nieruchomości. W ciągu wielu lat wynajmowania nieruchomości na ul. Powsińskiej i pracując z wieloma agentami nie spotkałam jeszcze osoby tak rzetelnej, kompetentnej i co najważniejsze tak zaangażowanej w swoją pracę, w tym wypadku wynajęcie mojej nieruchomości i to w tak trudnym czasie jak okres pandemii. Pani Ania natychmiast odpowiadała na moje maile, informowała na bieżąco o prowadzonych rozmowach, wychodziła z inicjatywą działań, o których nawet nie pomyślałam. Wszystkie dokumenty były opracowane wzorowo, omówione i uzgodnione z obiema stronami. Bardzo polecam współpracę z panią Anią – to gwarancja, że sprawa będzie załatwiona najlepiej jak tylko możliwe.
Pozdrawiam,
Elżbieta Ciurzyńska

Dzień dobry
Chciałabym bardzo podziękować pani Annie Brljacic za pomoc w wynajęciu mieszkania w Warszawie. Pani Anna zajęła się rzetelnie reklamą, prezentacjami mieszkania, co w konsekwencji przełożyło się na szybkie sfinalizowanie sprawy. Na bieżąco byłam o wszystkim informowana. Nasze spotkania odbywały się w miłej atmosferze. Pni Anna zajęła się dosłownie wszystkim, co dla mnie jest ważne, gdyż nie mieszkam w Warszawie. Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu pani Anny. Szczerze polecam.
Z poważaniem Renata J., marzec 2021 r.

Niniejszym Listem Referencyjnym potwierdzam wieloletnią współpracę z Panią Anną Buze-Waśniewską przy realizacji prywatnych projektów na rynku nieruchomości. Pani Ania prezentuje bardzo profesjonalne i rzetelne podejście do powierzonych jej obowiązków jako agent nieruchomości oraz zapewnia terminową realizację zadań.
Pani Anna Buze-Waśniewska posiada również wszelkie kompetencje oraz świetne rozeznanie rynku nieruchomości, które ułatwiają znalezienie klientów zgodnie z oczekiwaniami. Pani Ania jest także osobą bardzo komunikatywną ze znajomością języków angielskiego oraz rosyjskiego, co szybko pozwala zyskać zaufanie klientów.
Z pełnym zaufaniem rekomenduję współpracę z Panią Anną Buze-Waśniewską, jako rzetelnego partnera działającego na rynku nieruchomości.
Tomasz K., marzec 2021

Pan Piotr (Nockowski) podczas współpracy w procesie sprzedaży nieruchomości wykazywał ogromne zaangażowanie, zarówno w załatwianiu spraw urzędowych, jak i w relacjach z nami (sprzedającymi), jak i z kupującym. Pana Piotra cechuje wysoka kultura osobista i pełen profesjonalizm, co było bardzo dobrze widać przy trudnym kliencie kupującym.
Grzegorz G.

Rekomenduję skorzystanie z pośrednictwa pani Anny Brljacic. Od pierwszego kontaktu miałam poczucie, że powierzyłam wynajęcie mieszkania odpowiedniej osobie. Spotkałam się z agentką naprawdę zaangażowaną i dobrze przygotowaną. Świetnie się rozumiałyśmy, co tylko ułatwiło współpracę. Pani Anna nadzwyczaj sprawnie - szybko, ale i z dbałością o szczegóły - przeprowadziła cały proces wynajmu.
Agata Jakubowska

Bardzo polecam panią Anię Brljacic, agentkę nieruchomości. Pani Ania jest rzetelna, zaangażowana, kontaktowa. Szybko i skutecznie wynajęła mój lokal użytkowy, w trudnym czasie pandemi. Bardzo dobry kontakt, wyczerpująca informacja na każdym etapie pracy, miła atmosfera współpracy.
Abelec Jerzy. Auto-Geo-Serwis.

Szanowna Pani (Małgorzata Szymczak),
Pragniemy tą drogą wyrazić wdzięczność za doprowadzenie do transakcji wynajęcia naszego mieszkania, położonego w centrum Warszawy. Profesjonalizm w działaniu oraz tempo zasługują na najwyższe uznanie. Tym bardziej, że doprowadziła Pani do zawarcia umowy najmu w wyjątkowo trudnym dla rynku nieruchomości okresie pandemii. Pragniemy poinformować Panią, że będziemy informowali znajomych o profesjonalnym pośrednictwie świadczonym przez Panią.
Pozostajemy z poważaniem,
Małgorzata S.
Jacek S.
Warszawa, 25 listopada 2020

Dzień Dobry,
Pani Anna Brljacic profesjonalnie i rzetelnie zajęła się sprzedażą powierzonej jej nieruchomości.
Mieszkając poza Warszawą i sprzedając mieszkanie znajdujące się w stolicy, dzięki jej osobistemu zaangażowaniu i dbałości o powierzoną do sprzedaży nieruchomość, miałem pewność, że mieszkanie jest dobrze „zaopiekowane”, a agentka jest osobą godną zaufania.
Cały proces przygotowania nieruchomości do prezentacji, jej reklamy, a także prezentacje dokonywane wobec potencjalnych nabywców, powierzyłem pani Annie.
W procesie sprzedaży mieszkania byłem na bieżąco informowany o tym, co się dzieje - o zakresie pracy, sposobach reklamy, pojawiających się ofertach a następnie organizacji formalnych kwestii związanych z aktem notarialnym.
Daje to poczucie komfortu i oszczędza czas.
Gorąco polecam pośrednika nieruchomości Panią Annę Brljacic.
Pozdrawiam
Marcin Kępa
Wrzesień 2020 r.

Bardzo udana współpraca. Pan Piotr (Nockowski) jest człowiekiem rzetelnym, pomocnym i odznaczającym się wysoką kulturą osobistą. Zdecydowanie mogę polecić współpracę z panem Piotrem.
Andrzej P.
04.09.2020 r. 

Pan Piotr (Nockowski) cierpliwie i szczegółowo odpowiadał na wszelkie pytania i wątpliwości związane z kupnem mieszkania, wykazał się też elastycznością, jeśli chodzi o pracę w czasie epidemii.
Anna T.
19.07.2020 r.

Polecam usługi Pani Anny Brljacic - w niecałe 10 dni zrealizowana - w pełni profesjonalnie - usługa wynajmu mieszkania położonego w nie najłatwiejszej lokalizacji. Pani Brljacic zdjęła z mojej głowy wszystkie kwestie związane z wynajmem mieszkania. Panią Annę cechują: wysoka kultura osobista, doskonałe umiejętności negocjacyjne oraz pełen profesjonalizm, dzięki czemu współpraca z Nią to czysta przyjemność. Zaś wynegocjowana cena najmu jest dla mnie więcej niż zadowalająca.
Monika Stefaniak
Józefosław
Lipiec 2020 r.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług pani Unki Mijakowskiej. Przy zakupie działki rekreacyjnej pani Unka udzielała nam wszechstronnej pomocy. Wszystko było załatwione perfekcyjnie, z dużą kulturą i w bardzo miłej atmosferze. Każda nasza wątpliwość była wyjaśniana z dużą cierpliwością. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić panią Mijakowską jako agenta nieruchomości.
Dorota i Andrzej Krzysztoszek

Pani Małgorzata Szymczak to osoba wysokiej kultury osobistej i bardzo dużych zdolności interpersonalnych. We współpracy z p. Szymczak szczególnie wartościowe jest Jej ogromne zaangażowanie w realizowane projekty (transakcje), jak i staranne badanie rynku oraz potrzeb swoich klientów.
Cechą charakterystyczną jaka wyróżnia Panią Małgorzatę Szymczak to obiektywizm w ocenie wzajemnych racji i oczekiwań klientów oraz chęć pomocy w rozwiązywaniu problemów, zawiłych prawnie sytuacji na rynku nieruchomości.
Z przyjemnością rekomenduję Panią Małgorzatę Szymczak jako wybitną specjalistkę branży nieruchomości, osobę prawdziwie pomocną w działaniach związanych z rozwojem tego sektora gospodarki.
Marta Długozima
Prezes Zarządu
Stowarzyszenie Przedsiębiorczości w Nieruchomościach