Wojciech Stelmaszak
Topowi Agenci

Od początku mojej pracy zawodowej miałem przyjemność pracować nad pomysłami i planami moich klientów, którzy byli zainteresowani pozyskaniem dofinansowań pochodzących z funduszy strukturalnych UE. Wśród nich znajdowało się wielu prywatnych przedsiębiorców, jednostek samorządu terytorialnego, instytucji sektora finansów publicznych. Ten etap kariery zawodowej utwierdził mnie w przekonaniu, że ekspercka, interdyscyplinarna i stale poszerzana wiedza połączona z empatycznym, otwartym na wysłuchanie potrzeb Klienta zaangażowaniem jest kluczem do sukcesu każdego zawodowego wyzwania. Potwierdziły to dziesiątki projektów, które otrzymały dofinansowanie z unijnych dotacji. W branży nieruchomości stawiam sobie i konsekwentnie realizuję równie ambitne cele!

W pracy z każdym Klientem stawiam na najwyższe standardy wiedzy merytorycznej, indywidualnego podejścia do Jego potrzeb, a przede wszystkim niekończącego się zaangażowania w proces Jego obsługi i szukania nieszablonowych rozwiązań. Jestem lojalnym, zaangażowanym i stale się doskonalącym opiekunem Klienta, któremu nigdy nie brakuje motywacji do osiągnięcia zamierzonych wspólnie z Klientem celów.

Cechuje mnie wysoka kultura osobista, ogromne przywiązanie do pracy w ramach gry zespołowej, wysoko rozwinięta umiejętność zrozumienia potrzeb Klienta, a także specyficzny dar godzenia pozornie rozbieżnych interesów stron zaangażowanych w proces. Przy tym wszystkim potrafię wykazać ogromny spokój w podejmowanych wyzwaniach, dystans do siebie samego i specyficzne poczucie humoru oraz skracanie dystansu w relacjach międzyludzkich. 

Jestem absolwentem stacjonarnych studiów administracji na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego (2008 r.), studiów podyplomowych na kierunku „Dyplomacja i stosunki międzynarodowe” w Collegium Civitas w Warszawie (2012 r.) oraz studiów MBA w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie (2022 r.).

Prywatnie jestem miłośnikiem wszelkich aktywności fizycznych, odpoczynku w sielskich okolicznościach przyrody (Podlasie :) oraz ciągłego rozwoju własnych umiejętności z pożytkiem dla siebie, ale przede wszystkim także moich klientów.

Zapraszam do współpracy – nie mogę się doczekać naszego spotkania, rozmowy i pracy nad naszym wspólnym marzeniem! Branża nieruchomości, zwłaszcza w tych niespokojnych czasach i przy jakże ogromnej dynamice zmian, wymaga zaangażowania mądrego, lojalnego, doświadczonego i odpornego na te zawirowania partnera. Proszę mi zaufać i pozwolić zaprosić się do współpracy! 

Mój profil na Facebooku: https://www.facebook.com/Wojciech-Stelmaszak-Agent-Nieruchomości-Topowi-Agenci

Aktualne oferty agenta


Oferty sprzedane/wynajęte przez agenta