Dom wolnostojący Wilanów - Powsin działka 876 m2

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
1 890 000 PLN , Pow. 270 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
270 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
6
Lokalizacja:
Warszawa Wilanów Powsin , Przekorna
Rok budowy:
1970
Liczba kondygnacji:
1
Numer oferty:
TOP221239
Powierzchnia działki:
876 m2
Cena za m2:
7 000 PLN
Okazja inwestycyjna, w okolicy piękne rezydencje. Do sprzedania dom wolno stojący do remontu, przebudowy lub rozbudowy położony w atrakcyjnej lokalizacji w Wilanowie - Powsinie.

Dom jest oddalony od ulicy wewnętrzną uliczką, dzięki czemu jest bardzo cicho. Nieruchomość posiada trzy kondygnacje. Został zbudowany jako dom jednopiętrowy z podpiwniczeniem w latach siedemdziesiątych, natomiast w 2010 roku dobudowano kolejną kondygnację z oddzielnym wejściem.

Powierzchnia każdego piętra wynosi ok. 90 m2. Dom posiada wewnętrzne schody pozwalające na przejście z parteru na piętro, które obecnie nie są używane.

Parter składa się z trzech pokojów z kuchnią, łazienki i holu, a piętro z salonu z aneksem kuchennym, 2 pokojów, holu i obszernej łazienki. 

Na działce o powierzchni 876 m2 posadowiona jest wiata o powierzchni ca 200 m2 do wykorzystania przez nowych właścicieli.
W odległości ok. 550 m sklep Biedronka, w mniej więcej takiej samej odległości szkoła podstawowa, przedszkole, kościół, stacja benzynowa, biblioteka, vis a vis - przychodnia, a około 1 km park Kabacki.
Na ul. Przekornej przed domem znajduje się przystanek dla kilku linii autobusowych, co pozwala na szybkie przemieszczenie się w różnych kierunkach miasta.

Nieruchomość jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, w którym ten teren przeznaczony jest dla budownictwa jednorodzinnego, maksymalna wysokość zabudowy 10 m ( 2,5 kondygnacji), współczynnik intensywności zabudowy - 0.6, wymóg 60% powierzchni biologicznie czynnej.

Zapraszam do obejrzenia na miejscu!
Nieprawidłowy adres E-mail