Kamienica hostel na sprzedaż Praga Południe

Dom (Kamienica) na sprzedaż
12 500 000 PLN , Pow. 980 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
980 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
21
Lokalizacja:
Warszawa Praga-Południe , Czapelska
Rok budowy:
2008
Liczba kondygnacji:
3
Numer oferty:
TOP255314
Powierzchnia działki:
570 m2
Cena za m2:
12 755 PLN
Na sprzedaż działający obiekt hotelowy „Stara Praga Wiatraczna” położony na warszawskiej Pradze Południe, w doskonałej lokalizacji tuż przy Rondo Wiatraczna. Wejście od ulicy Czapelskiej. Powierzchnia działki 570 m2

Gotowiec inwestycyjny: nieruchomość + hostel.
 

Budynek o powierzchni użytkowej 814 m2 wybudowany tradycyjną metodą (cegła), podpiwniczony, składający się z 4 kondygnacji naziemnych. Oddany do użytkowania w 2008 roku. Klimatyzowany. Komunikacja między poddaszem a piwnicą zapewniona jest niezależną klatką schodową.

Nieruchomość ma 21 wyposażonych pokoi o metrażu od 8 m2 do 25 m2. Pokoje w różnej konfiguracji: dwuosobowe, trzyosobowe, czteroosobowe, sześcioosobowe, ośmioosobowe.
Przestronna część wspólna, recepcja, jadalnia, kuchnia, pralnia, suszarnia, kotłownia, zaplecza. Nieruchomość posiada własny parking oraz zagospodarowany teren, m.in. ogród i taras dla gości hotelowych. Obiekt monitorowany.

Woda - miejska i własne ujęcie
Kolektory solarne - źródło podgrzewania wody
Kanalizacja - miejska
Ogrzewanie - piec gazowy lub piec na olej opałowy
Instalacja przeciwpożarowa

Zgodnie z MPZP istnieje możliwość rozbudowy budynku o kolejne 2 kondygnacje.

W obiekcie hostel działający z powodzeniem od 2008 roku, cieszący się dobrą opinią wśród odwiedzających gości (co potwierdzają opinie na serwisach rezerwacyjnych i turystycznych).

Lokalizacja zapewnia dostęp do komunikacji miejskiej, restauracji, kawiarni i sklepów. Sąsiedztwo Ronda Wiatraczna umożliwia szybki dojazd do kluczowych miejsc w Warszawie - Lotnisko Chopina 12,9 km, Dworzec Centralny 6,7 km, Stadion Narodowy 2,8 km.

Zapraszam na prezentacje.
Nieprawidłowy adres E-mail