Dom Łask Kolumna projekt W. Lipińskiego. - Rezerwacja

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
1 244 151 PLN , Pow. 243,28 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
243,28 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
6
Lokalizacja:
Łask Kolumna-Las , Mikołaja Kopernika
Rok budowy:
1987
Liczba kondygnacji:
2
Numer oferty:
TOP468455
Powierzchnia działki:
2 187 m2
Cena za m2:
5 114 PLN
Przedstawiam Państwu wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną w urokliwej miejscowości Łask-Kolumna, zaprojektowaną przez renomowanego architekta Witolda Lipińskiego, który znany jest między innymi z projektu obserwatorium meteorologicznego na Śnieżce.

Ten projekt jednorodzinnego domu bioklimatycznego o powierzchni 177,40 m2 łączy w sobie nowoczesny design i dbałość o środowisko.

Dom składa się z dwóch części: mieszkalnej oraz rekreacyjno-uprawowej, co daje możliwość adaptacji pod basen, letni ogród lub inną przestrzeń rekreacyjną. Na pierwszym poziomie znajdują się pomieszczenia ogólnomieszkalne oraz gospodarczo-techniczne, natomiast na drugim poziomie znajdują się pomieszczenia zapewniające prywatność.

Architektura budynku została zaprojektowana tak, aby wykorzystywać pełnię energii słonecznej, umieszczając go odpowiednio względem stron świata. Dodatkowo, pięknie zagospodarowana działka o powierzchni 2187 m2 zachwyca różnorodną roślinnością. Jest w naszym posiadaniu projekt zieleni do ogrodu zimowego, również samego pana Lipińskiego.

Ta nieruchomość oferuje także dwa wjazdy z dwóch ulic oraz własną studnię głębinową. W piwnicy znajduje się sauna sucha, prysznic, salon bilardowy oraz wyjście na oranżerię. To miejsce, które pozwala na cieszenie się komfortem, relaksem i harmonią, zapewniając niezwykłe doświadczenie życia w zgodzie z naturą.

Nieprawidłowy adres E-mail