Na sprzedaż dom w Kazuniu Polskim

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
550 000 PLN , Pow. 190 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
190 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
5
Lokalizacja:
Kazuń Polski , Szkolna
Rok budowy:
1980
Liczba kondygnacji:
2
Numer oferty:
TOP351157
Powierzchnia działki:
1 045 m2
Cena za m2:
2 895 PLN
Na sprzedaż dom w Kazuniu Polskim.

Dom został wybudowany w 1980 roku jako dom jednorodzinny. Dom jest podpiwniczony, powierzchnia całkowita to ok. 190 m2, użytkowa dwóch kondygnacji nadziemnych to ok. 130 m2. Funkcjonalnie jest podzielony na dwa oddzielne mieszkania. Ma oddzielne systemy ogrzewania i dwie niezależne kotłownie. W piwnicy garaż.

Około ośmiu lat temu rozpoczęto jego remont, który nie został dokończony, z różnym zaawansowaniem na kondygnacjach. Na piętrze wymieniono okna na plastikowe, na dole stare okna drewniane. Od siedmiu lat dom nie jest zamieszkany ani użytkowany. Obecny stan kwalifikuje go do kapitalnego remontu.

Dom znajduje się na urządzonej i zadrzewionej działce o powierzchni 1045 m2. Wszystkie media znajdują się w ulicy, do domu doprowadzony prąd i gaz. Obok nieruchomości znajduje się szkoła podstawowa.

Jest to klasyczny budynek wiejski z lat osiemdziesiątych. Ma wielki potencjał do urozmaicania bryły, może być użytkowany jako dwa oddzielne mieszkania.

Działka jest przeznaczona w planie miejscowym pod zabudowę jednorodzinną, przeznaczenie uzupełniające to usługi. Na działce można dodatkowo wybudować budynki gospodarcze lub usługowe.

Nieprawidłowy adres E-mail