Dwa domy 400 m2 i 120 m2 na działce 3800 m2

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
3 999 000 PLN, Pow. 520 m2
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
520 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
6
Lokalizacja:
Dębniak , Skośna
Rok budowy:
2015
Liczba kondygnacji:
2
Numer oferty:
TOP669037
Powierzchnia działki:
3 800 m2
Cena za m2:
7690.38 PLN
Oferowana do sprzedaży nieruchomość składa się z dwóch domów (400 m2 i 120 m2) położonych na dużej leśnej działce o powierzchni ok. 3800 m2. Nieruchomość idealnie nadaje się na dwurodzinną, istnieje też możliwość podzielenia terenu.

Dom o powierzchni 400 m2 charakteryzuje się nowoczesnym stylem architektonicznym. Wchodząc do domu znajdujemy się w częściowo otwartym na resztę domu przedpokoju, z którego przechodzimy do szerokiego hallu będącego łącznikiem między kuchnio-jadalnią a nowocześnie zaprojektowanym salonem. Z hallu na piętro prowadzą marmurowe schody. Naprzeciw przedpokoju wejście do WC.

Awangardowe wnętrze kuchni łączy się z funkcjonalnością jej wyposażenia i aranżacji. Kuchnia przedzielona od salonu bufetem zapewnia przestronność pomieszczenia i pozwala na pełniejsze spędzanie czasu z domownikami czy przyjaciółmi. Duże okno z widokiem na las zapewnia poczucie integracji z naturą.
Kuchnia w zabudowie, piekarnik, zmywarka, płyta indukcyjna, lodówko-zamrażarka w zabudowie, sufit podwieszany z oświetleniem ledowo-halogenowym.

Duży, nowocześnie zaprojektowany salon z częściowo podwieszanym sufitem, w pozostałej części z oknami w dachu zapewniającymi doświetlenie z różnych stron. Centralnie kominek, ciepła kolorystyka. Salon podzielono na kilka stref wypoczynku. Ciekawe połączenie materiałów - podłoga, zdobny gres - różne kolory, faktury, kształty. Architektura wnętrza łączy się w estetyczną całość.

Poddasze częściowo ze skosami, drewniane belki pod sufitem, kominek, balkon, łazienka z prysznicem.
Sypialnia z kominkiem i kącikiem na garderobę.
W drugim skrzydle - pokój sypialny z częścią wypoczynkową.

Przestronnie zaprojektowany dom o powierzchni 120 m2 składa się z pokoju wypoczynkowego z wyjściem na taras, kuchni otwartej na niewielki salon z kominkiem, łazienki z prysznicem. W korytarzu szafa z lustrem w zabudowie i schody na poddasze użytkowe. Poddasze ze skosami, nieregularny sufit z drewnianymi belkami, przestrzeń częściowo otwarta na schody.

Do wypoczynku służą dwie drewniane altany, w mniejszej zlokalizowanej w obrębie jednego z domów, znajdują się wygodne leżaki, natomiast większa, znajdująca się w niewielkiej odległości od zabudowań, idealnie nada się na zorganizowanie imprez dla dużej liczby gości.

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ.
Nieprawidłowy adres E-mail