• Data dodania: 07.10.2021
  • Tagi: Royal Wilanów, Atrakcje Wilanowa, Miasteczko Wilanów
Planujecie weekend? Mamy dla Was znakomity pomysł! Zapraszamy do Royal Wilanów, który znajduje się w prestiżowym sąsiedztwie zabytkowego zespołu parków i ogrodów Królewskiego Pałacu Wilanowskiego.

Jest to miejsce spotkań mieszkańców Wilanowa oraz ich gości. Odbywają się tu liczne wydarzenia kulturalne, wernisaże artystów, targi projektantów, a także cykliczne koncerty w ramach projektu "Nocne Granie".

Liczne restauracje znajdujące się na poziomie zerowym zapewniają wybór różnorodnego menu. Infrastruktura wokół budynku jest dostępna bezpłatnie dla wszystkich. Ogólnodostępny plac zabaw, trampoliny, boiska do gry w koszykówkę i siatkówkę, plac do street workoutu, a w zimie lodowisko cieszą się ogromnym powodzeniem.

Na zerowym poziomie kompleksu, oprócz wcześniej wspomnianych restauracji, znajdują się liczne sklepy, punkty usługowe czy klub sportowy. Można także skorzystać między innymi z gabinetów kosmetycznych czy zaopatrzyć się w kosmetyki w drogerii.

Na poziomie -1 Royal Wilanów znajduje się parking z ponad 220 miejscami postojowymi dla właścicieli aut oraz około 200 miejsc postojowych dla rowerów. Szczególnym udogodnieniem jest znajdująca się na tym samym poziomie super szybka stacja ładowania pojazdów elektrycznych.

W dobie rosnącej świadomości dbania o środowisko, budynek Royal Wilanów znakomicie wpisuje się w ten trend. Charakteryzuje go niezwykła dbałość o materiały i najwyższej jakości rozwiązania technologiczne zastosowane przy konstrukcji i wykończeniu budynku.

Royal Wilanów jest jak najbardziej obowiązkowym punktem do odwiedzenia w Wilanowie!