2 pokoje 38 m2 Magistracka, Koło, Metro Młynów

Mieszkanie na sprzedaż
443 000 PLN, Pow. 38 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
38 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Warszawa Wola Koło , Obozowa
Rok budowy:
1935
Piętro:
1 na 3
Numer oferty:
TOP451742
Cena za m2:
11657.89 PLN
2 pokoje 38 m2, Magistracka, Koło, Metro Młynów, Obozowa 71, 1 piętro balkon, niska kamienica z cegły, wysokość 275 cm, miejsca parkingowe, piwnica

Jesteśmy Skutecznymi Agentami - wyłącznymi reprezentantami Naszych Klientów. Pracujemy jedynie w oparciu o Umowy Ekskluzywne. Dzięki temu oferujemy Państwu komfort i bezpieczeństwo wstępnego zapoznania się z ofertami nieruchomości wszystkich Naszych Klientów, bez konieczności wychodzenia z domu.

Zapraszamy do przeczytania i obejrzenia przygotowanych przez nas materiałów multimedialnych z poziomu Państwa komputera, przed umówieniem terminu wizyty - zdjęcia, staranny opis wraz z mapą i adresem nieruchomości.

Przedstawiamy Państwu jasne i przestronne, jednopoziomowe, 38 metrowe mieszkanie położone przy ul. Obozowej 71, lokalne ul. Magistracka / Ożarowska - w sąsiedztwie Lasku na Kole i Parku Moczydło.

Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze, w kamienicy zbudowanej z cegły w 1935 roku (bez windy). Ma ekspozycję okien na cichą stronę. Do mieszkania prowadzi zadbana klatka schodowa. Również elewacje i instalacje kamienicy są odnowione / wymienione.

Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym (11,5 m2) i balkonem (2 m2), przestronnej sypialni (18 m2) z pojemną szafą w zabudowie, kompaktowej łazienki z wanną (2 m2), garderoby (2 m2) i przedpokoju (4,5 m2). Ekspozycja okien salonu i sypialni - zachód.

Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze, w rozsądnej odległości od sąsiednich zabudowań, dzięki czemu przyszli Właściciele nie muszą obawiać się utraty prywatności. Na podłodze w sypialni drewniany parkiet, w pokoju dziennym panele, aneks kuchenny i łazienka - ceramika. W lokalu są nadal stylowe, przedwojenne drewniane futryny. Okna PCV w dobrym stanie. Drzwi wejściowe przeciwwłamaniowe. Niewątpliwym atutem jest wysokość - 275 cm.

Mieszkanie jest obecnie w pełni funkcjonalne, ma również duży potencjał do aranżacji przez nowego Właściciela. Rozkład pomieszczeń umożliwia przekształcenie w 2 niezależne pokoje, powiększenie łazienki i aneksu kuchennego.

Wszystkie instalacje w mieszkaniu i budynku zostały wymienione (CO miejskie, woda, kanalizacja).

Kompleksem zarządza prężnie działająca Spółdzielnia, wszystkie prace konserwacyjne wykonywane są na bieżąco.

Układ mieszkania przedstawia załączony na zdjęciu plan, który ma charakter poglądowy.

W pobliżu liczne punkty handlowe i usługowe, sklepy (lokalne, Lidl), banki, apteki, punkty gastronomiczne, przychodnia lekarska, poczta, szkoły oraz przedszkole i żłobki, hala sportowa, tereny zielone (Lasek na Kole, Park Moczydło) i inne obiekty umożliwiające aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu.

Nieruchomość położona jest w świetnym punkcie komunikacyjnym. Zmotoryzowanych ucieszy dostęp do kluczowych węzłów komunikacyjnych - trasy S8, krajowej 7, które umożliwiają szybki dojazd do każdej części miasta.

Bezpośrednio przy budynku przystanki autobusowe i tramwajowe (okna mieszkania wychodzą na drugą, cichą stronę), co gwarantuje sprawne połączenie z Centrum - dojazd w 25 minut. Kilkaset metrów do stacji PKP Warszawa Koło, 2 przystanki autobusowe do stacji Metro Młynów, Metro Księcia Janusza.

W pobliżu dostępne są bezpłatne miejsca parkingowe (w tym dedykowane mieszkańcom na dziedzińcu) i parking strzeżony.

Stan prawny mieszkania - własność z Księgą Wieczystą.

Zapraszam na prezentacje, po uprzednim ustaleniu odpowiedniego terminu, jestem wyłącznym reprezentantem Właścicieli przy sprzedaży tej nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail