Warszawa, Piwna

Mieszkanie na sprzedaż
1 000 000 PLN, Pow. 60 m2
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 60 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 2
  • Lokalizacja : Warszawa Śródmieście , Piwna
  • Rok budowy : 1950
  • Piętro: 2 na 3
  • Numer oferty : 330342
  • Cena za m2 : 16666.67 PLN

WARSZAWA STARE MIASTO

PIWNA RYCERSKA PIEKARSKA WĄSKI DUNAJ


Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe atrakcyjne mieszkanie, po kapitalnym, efektownym remoncie znajdujące się w jednej z najlepszych lokalizacji Starego Miasta.

Miejsce w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku z dostępem do wszystkich najbardziej znanych i urokliwych miejsc - Rynek Nowego Miasta, tereny rekreacyjne Skarpy Wiślanej oraz niezwykle popularne wśród turystów i mieszkańców Warszawy bulwary na zrewitalizowanym brzegu Wisły.

Do budynku prowadzą dwa niezależne wejścia jedno od strony ulicy Piwnej a drugie, poprzez malownicze wewnętrzne i słoneczne podwórko, od strony ulicy Rycerskiej.


ROZKŁAD

Mieszkanie o pow. całkowitej 60 m2 składa się z dwóch pokoi z których jeden większy jest połączony z praktyczną i w pełni wyposażoną kuchnią o łącznej powierzchni całego pomieszczenia 35 m2. Ta część lokalu jest doświetlone dwoma dużymi oknami. Sypialnia o powierzchni 17 m2 z miejscem na duże łóżko, podręczną komodę, toaletkę i szafy wnękowe jest pomieszczeniem wygodnym i zapewniającym konieczną dla danego pomieszczenia przestrzeń. Wygodna i praktycznie urządzona łazienka o powierzchni 3,2 m2 oraz hall wejściowy uzupełniają listę pomieszczeń mieszkania.

INFORMACJE PODSTAWOWE

Mieszkanie po kapitalnym remoncie, gruntownie wyremontowane po wymianie wszystkich instalacji z praktycznie wykorzystaną powierzchnią (szafy wnękowe) i nowymi, dużymi oknami. W pokoju na podłodze dębowy parkiet. Mieszkanie częściowo umeblowane, w pełni wyposażone w niezbędny sprzęt AGD. Do mieszkania przynależy piwnica.

INFORMACJE DODATKOWE

Z Rynkiem Starego Miasta ul. PIWNA połączona jest malowniczymi przejściami ulic Wąski Dunaj i Piekarską. W całości zabytkowa, zadbana i dobrze utrzymana zabudowa Piwnej oraz jej charakterystyczne usytuowanie nadają ulicy niepowtarzalnego charakteru i uroku.

Ciekawa propozycja również dla osób rozpatrujących zakup nieruchomości w celach iwestycyjnych tzn. z przeznaczeniem - miejmy nadzieję w niedalekiej już przyszłości - na krótkoterminowy najem hotelowy.

Niedaleko znajdują się także zielone tereny rekreacyjne Skarpy Wiślanej z nowoczesnym kompleksem fontann oraz rewitalizowanym brzegiem Wisły, który na przestrzeni kilku lat stał się ulubionym miejscem mieszkańców Warszawy jak i turystów.

UNIKALNY charakter tej LOKALIZACJI polega również na tym, że znajdując się w ŚCISŁYM CENTRUM i zachowując w całości charakter zabytkowej zabudowy jest DYSKRETNYM I PRAKTYCZNYM do mieszkania zakątkiem STAREGO MIASTA.