2 pokoje 54 m2 Natolińska 3 Aleja Róż Metro winda - Rezerwacja

Mieszkanie na sprzedaż
1 290 000 PLN , Pow. 53,64 m2
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
53,64 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Warszawa Śródmieście Południowe , Natolińska
Rok budowy:
1959
Piętro:
4 na 7
Numer oferty:
TOP679354
Cena za m2:
24 049 PLN
2 pokoje 54 m2 na jednym poziomie, ul. Natolińska 3, kamienica, cegła, duże możliwości aranżacji wnętrza, winda, parking na prywatnym dziedzińcu, Aleja Róż, Metro Politechnika, Śródmieście Południowe, Park Dolinka Szwajcarska, Park Ujazdowski, Łazienki Królewskie, Park Rydza Śmigłego, doskonały punkt komunikacyjny, cisza, zieleń

Jesteśmy Skutecznymi Agentami - wyłącznymi reprezentantami Naszych Klientów. Pracujemy jedynie w oparciu o Umowy Ekskluzywne. Dzięki temu oferujemy Państwu komfort i bezpieczeństwo wstępnego zapoznania się z ofertami nieruchomości wszystkich Naszych Klientów, bez konieczności wychodzenia z domu.

Zapraszamy do przeczytania i obejrzenia przygotowanych przez nas materiałów multimedialnych z poziomu Państwa komputera, przed umówieniem terminu wizyty.
Wirtualny Spacer (proszę o kontakt, gdyby nie wyświetlał się poprawnie u Państwa - pomogę), zdjęcia, staranny opis wraz z mapą i adresem nieruchomości.

Przedstawiamy Państwu jasne i przestronne, kompletnie wyposażone, jednopoziomowe, 54-metrowe mieszkanie, położone w sercu warszawskiego Śródmieścia Południowego, przy ul. Natolińskiej 3. Kamienica została zbudowana z cegły w 1959 roku, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Dolinka Szwajcarska i Alei Róż.

Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze (nowoczesna winda) - ma ekspozycję okien na południową stronę i jest odpowiednio oddalone od sąsiednich zabudowań.

Mieszkanie składa się z przestronnej części dziennej - salonu z przejściem do sypialni, oddzielnej, jasnej kuchni, sypialni z garderobą, łazienki i holu. Z salonu wyjście na balkon. Wszystkie pomieszczenia są foremne, na planie kwadratu, dzięki czemu są bardzo ustawne. Do mieszkania przynależy piwnica.

Układ mieszkania i rozmieszczenie pionów sanitarnych stwarza duże możliwości aranżacji układu wnętrz, zależnie od potrzeb przyszłego właściciela. Można powrócić do pierwotnego układu z dwoma oddzielnymi pokojami i wejściem do garderoby z holu. Można też przenieść aneksem kuchnię do salonu, a w jej miejscu stworzyć dodatkową sypialnię / gabinet. Większość ścian w obrębie mieszkania to ściany działowe, istnieje możliwość swobodnej aranżacji układu wnętrza. Nie ma przeciwwskazań do montażu klimatyzacji w lokalu.

Z okien rozciąga się panoramiczny widok na otwartą przestrzeń.

Mieszkanie jest odpowiednio oddalone od sąsiednich zabudowań, dzięki czemu przyszli Właściciele nie muszą obawiać się utraty prywatności. Na podłogach pokoi i holu dębowa klepka (częściowo przykryta wykładziną). Okna PCV. Mieszkanie czyste, bez jakichkolwiek śladów wilgoci.
Układ mieszkania przedstawia załączony na zdjęciu plan, który ma charakter poglądowy, podobnie jak załączone plany alternatywnych układów pomieszczeń.

W budynku wszystkie media miejskie (woda, kanalizacja, centralne ogrzewanie).

Kompleksem zarządza prężnie działająca Wspólnota, wszystkie prace konserwacyjne wykonywane są na bieżąco.

Rewelacyjna infrastruktura dla rodziców i dzieci - trudno znaleźć w Warszawie miejsce z dostępem do tak wielu parków i zróżnicowanych terenów zielonych w zasięgu krótkiego spaceru (Park Dolinka Szwajcarska, Park Ujazdowski, Łazienki Królewskie, Park Rydza Śmigłego, Bulwary Wiślane).

W pobliżu liczne punkty handlowe i usługowe, sklepy (lokalne, dyskonty), banki, apteki, punkty gastronomiczne, kawiarnie, przychodnia lekarska, poczta, szkoły oraz przedszkole i żłobki, hala sportowa, tereny zielone, parki i inne obiekty umożliwiające aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu.

Nieruchomość położona jest w świetnym punkcie komunikacyjnym. Zmotoryzowanych ucieszy dostęp do kluczowych węzłów komunikacyjnych - Trasy Łazienkowskiej, Wisłostrady, które umożliwiają szybki dojazd do każdej części miasta, włącznie z obydwoma portami lotniczymi - Chopina i Modlin.

Nieopodal budynku przystanki autobusowe i tramwajowe (pl. Konstytucji) oraz stacja Metro Politechnika, co gwarantuje sprawne połączenie z każdą częścią miasta.

Mieszkańcy mają możliwość parkowania samochodu na zamkniętym szlabanem dziedzińcu budynku. Dodatkowo teren jest objęty Strefą Płatnego Parkowania, właścicielom mieszkań w obrębie strefy przysługują stosowne abonamenty mieszkańca.

Stan prawny mieszkania - własność z księgą wieczystą.
Czynsz administracyjny to około 750 zł.

Zapraszam do kontaktu, jestem wyłącznym reprezentantem Właścicieli przy sprzedaży tej nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail