3 pokoje 50 m2, winda, parking, Czerniakowska 22

Mieszkanie na sprzedaż
520 000 PLN, Pow. 50 m2
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 50 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 3
  • Lokalizacja : Warszawa Mokotów Czerniaków , Czerniakowska
  • Rok budowy : 1980
  • Piętro: 7 na 10
  • Numer oferty : TOP545989
  • Cena za m2 : 10 400 PLN

3 pokoje 50 m2, balkon, winda, piwnica, parking dla mieszkańców, Czerniakowska 22, monitoring, zamknięty parking dla mieszkańców

Jesteśmy Skutecznymi Agentami - wyłącznymi reprezentantami Naszych Klientów - pracujemy jedynie w oparciu o Umowy Ekskluzywne. Dzięki temu oferujemy Państwu komfort i bezpieczeństwo wstępnego zapoznania się z ofertami nieruchomości wszystkich Naszych Klientów bez konieczności wychodzenia z domu.

Zapraszamy do lektury i obejrzenia przygotowanych przez nas materiałów multimedialnych z poziomu Państwa komputera, przed umówieniem terminu wizyty.
- Wirtualny Spacer (proszę o kontakt, gdyby nie wyświetlał się poprawnie u Państwa - pomogę), zdjęcia, staranny opis wraz z mapą i adresem nieruchomości.

Przedstawiamy Państwu jasne i przestronne, w pełni wyposażone, 50 metrowe mieszkanie, położone przy ul. Czerniakowskiej 22, na warszawskim Mokotowie. Położone jest w spokojnej okolicy z bardzo dobrym dojazdem do każdej części Warszawy.

Mieszkanie składa się z salonu (ok. 16 m2), oddzielnej kuchni (8 m2), dwóch sypialni (10 i 6 m2), łazienki z prysznicem (3 m2), holu (6 m2), balkonu (1 m2) i piwnicy (około 3 m2). Z okien salonu i sypialni rozciąga się widok na otwartą przestrzeń - mieszkanie daje poczucie intymności, wieczorem oczy domowników cieszą piękne zachody słońca. Ekspozycja okien salonu i sypialni zachód, z kuchni - północ.

Mieszkanie położone jest na 7 piętrze (są 2 nowoczesne windy), oddalone od sąsiednich zabudowań. Zostało wykończone z dbałością o szczegóły. Przyszłych Właścicieli ucieszą zaprojektowane w przemyślany sposób szafy wnękowe (w holu i obydwu sypialniach). Na podłodze w pokojach drewniana klepka w bardzo dobrym stanie, kuchnia i hol - terakota.

Mieszkanie nie wymaga nakładów finansowych, dzięki czemu nowy nabywca może wprowadzać się bezpośrednio po finalizacji transakcji.

Ze względu na układ mieszkania (3 oddzielne pokoje + oddzielna kuchnia z oknem), mieszkanie jest również dobrą ofertą dla inwestorów, celem dalszego wynajmu.

Teren osiedla i wnętrze budynku jest monitorowane całą dobę. Bezpośrednio przy budynku parking dla mieszkańców odgrodzony szlabanem - kontrola dostępu za pomocą pilota.

Kompleksem zarządza prężnie działająca spółdzielnia, wszystkie prace konserwacyjne wykonywane są na bieżąco.

Stan prawny mieszkania: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu bez KW (nie ma przeciwwskazań do założenia). Grunty uregulowane.

W pobliżu liczne punkty handlowe, medyczne i usługowe, sklepy (lokalne, dyskonty), banki, apteki, punkty gastronomiczne, poczta, szkoły oraz przedszkole i żłobki, tereny zielone i inne obiekty umożliwiające aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu, ścieżki rowerowe.

Zmotoryzowanych ucieszy bliskość Wisłostrady i Trasy Siekierkowskiej - łatwy dojazd w każdą część miasta. W sąsiedztwie liczne przystanki autobusowe.

Zapraszam na prezentacje po uprzednim umówieniu odpowiedniego terminu, jestem wyłącznym reprezentantem Właścicieli przy sprzedaży tej nieruchomości.