Pod kancelarię, usługi medyczne, IT, Mokotów

Biuro na wynajem
7 000 PLN, Pow. 172 m2
  • Typ nieruchomości: Komercyjny
  • Powierzchnia : 172 m2
  • Typ transakcji : wynajem
  • Liczba pokoi : 7
  • Lokalizacja : Warszawa Mokotów , Czerniakowska
  • Rok budowy : 2009
  • Piętro: 1 na 5
  • Numer oferty : TOP223509
  • Cena za m2 : 40.70 PLN

Na wynajem lokal biurowy o powierzchni 172 mkw. w doskonałej lokalizacji przy głównej arterii Warszawy, ul. Czerniakowskiej, niedaleko skrzyżowania z ul. Bartycką, na Mokotowie.

Lokal znajduje się na pierwszym piętrze 5-piętrowego budynku mieszkalno-biurowego z 2009 roku i oferuje nowoczesną przestrzeń biurową wykończoną materiałami wysokiej jakości z należytą dbałością o szczegóły.

Powierzchnia biura została podzielona na 7 pomieszczeń, dwie osobne toalety, kuchnię i hol. Do lokalu można dostać się głównym wejściem z korytarza, a także przez gabinet, który posiada swoje osobne wejście. Oprócz gabinetu w lokalu znajduje się oszklona salka konferencyjna, małe pomieszczenie open space, które może spełniać funkcję kolejnej sali konferencyjnej, oddzielnego pokoju dla personelu lub powierzchni recepcyjnej, trzy pomieszczenia dla pracowników i jeden duży open space, który może służyć jako sala szkoleniowa dla około 40 osób. Dodatkowo do dyspozycji pozostają dwie osobne toalety, kuchnia i dwie zabudowane szafy wnękowe.

Na podłogach wysokiej jakości panele winylowe, gres w łazienkach i kuchni oraz wykładzina w pomieszczeniach biurowych / pracowniczych. Podwieszane sufity, klimatyzacja, okablowanie alarmowe i komputerowe. Wszystkie ściany pomalowane na biało. Dużym atutem biura są bardzo duże okna, dzięki którym naturalne światło jest wszechobecne.

Do lokalu przynależy bardzo duży taras oraz komórka lokatorska na poziomie -1, do której zjeżdża się windą. Przed lokalem znajdują się miejsca postojowe, jedno z nich jest przypisane do lokalu, miesięczny czynsz najmu to 120 zł netto. Istnieje możliwość ew. wynajęcia dodatkowych miejsc postojowych od spółdzielni.

Podana kwota czynszu jest kwotą netto. Do czynszu należy doliczyć opłatę eksploatacyjną w wysokości 14,50 zł/mkw. netto. Preferowany najem długoterminowy z dwumiesięczną kaucją. Oferta od firmy, za czynsz będzie wystawiana faktura VAT.