Biura, usługi filmowe, edukacja, medyczne, IT

Lokal komercyjny na sprzedaż
6 500 000 PLN, Pow. 2 406,80 m2
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
2 406,80 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Piaseczno , Elektroniczna
Rok budowy:
2006
Piętro:
2 na 3
Numer oferty:
TOP962822
Powierzchnia działki:
4 548 m2
Cena za m2:
2700.68 PLN
Na sprzedaż obiekt biurowo-produkcyjny (film i tv) położony w Piasecznie w bardzo dogodnej lokalizacji, około 500 m od skrzyżowania ulicy Puławskiej i Okulickiego. Budynek był zaprojektowany na potrzeby produkcji telewizyjnej. Będzie idealnie nadawać się na potrzeby związane z działalnością telewizyjną, filmową, internetową oraz usługami pokrewnymi. Może również zostać zaadaptowany jako biura, usługi medyczne (przychodnia, klinika, dom seniora), lub centrum edukacyjne.

Budynek o powierzchni całkowitej ponad 2400 mkw., użytkowej 1896 mkw., zabudowy 784 mkw., położony jest na terenie o łącznej powierzchni 4548 mkw. Budynek częściowo 3-kondygnacyjny i częściowo 2-kondygnacyjny, z możliwością nadbudowy trzeciej kondygnacji. Na wysokości 3. kondygnacji znajduje się na dachu duży taras widokowy.

Budynek oddany do użytkowania w latach 2006-2007, wykonany w technologii żelbetowej, w układzie słupowo-ryglowym, ze stropami prefabrykowanymi typu filigran. Wysoka nośność stropów - parter 500 kg/mkw., piętra 300 kg/mkw. Wysokość pomieszczeń 320 cm, sufity podwieszane na wysokości 250 - 290 mkw.

W budynku znajduje się recepcja, część wypoczynkowa (bar, sala kinowa), liczne pomieszczenia biurowe i przeznaczone na potrzeby produkcji filmowej (w tym 5 pomieszczeń z izolacją akustyczną), studio filmowe o wysokości 10 m i powierzchni 138 mkw., sanitariaty, pokój hotelowy, pomieszczenia techniczne (w tym nowoczesne archiwum, serwerownia). Budynek wyposażony jest w windę. Wejście z niskiego parteru umożliwia dostęp osobom niepełnosprawnym. Pomieszczenia są w bardzo dobrym stanie, możliwe do wykorzystania od razu, jednak w przypadku potrzeb nowego nabywcy nie będzie trudna zmiana układu wewnętrznego, umożliwiająca dopasowanie do własnych potrzeb.
Budynek jest w naturalny sposób doświetlony, wykorzystuje dużo światła dziennego, co sprawi, że bardzo przyjemnie będzie się tam pracować.

Obiekt wyposażony jest w nowoczesne instalacje, w tym: instalację elektryczną, z oddzielnymi licznikami dla poszczególnych stref i możliwością podłączenia zewnętrznego, awaryjnego źródła zasilania, system kontroli dostępu do pomieszczeń oraz system alarmowy, instalację kamer TV przemysłowej. Do budynku podłączony jest światłowód. W budynku kompletne okablowanie strukturalne, serwerownia. Instalacja gazowa, piec dwufunkcyjny, możliwość regulacji ciepła wg stref. Splity klimatyzacyjne zainstalowano w większości pomieszczeń - do pozostałych doprowadzono odpowiednie instalacje przygotowane do szybkiego montażu klimatyzatorów.

Teren ogrodzony, obsadzony tujami, zagospodarowany, system automatycznego podlewania. Parking - oświetlony, 38 miejsc postojowych, możliwość rozbudowy o kolejne 19 miejsc.

Duży wolny teren zapewnia komfort i intymność, ale równocześnie daje możliwość dalszej rozbudowy obiektu.

Świetny dojazd do Warszawy (do centrum 18 km), również komunikacją miejską. Przejazd samochodem do centrum Warszawy trwa przeciętnie ok. 30-40 minut, na lotnisko 25-35 minut, w zależności od natężenia ruchu.
W pobliżu sklepy i centra handlowe - Biedronka, Media Market.

Zapraszam na prezentację po wcześniejszym umówieniu terminu wizyty. Podana cena jest ceną netto.