Działka inwest. - siedlisko 21 ha Pasym Siedliska

Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż
2 269 300 PLN, Pow. 206 300 m2
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 206 300 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Siedliska
  • Numer oferty : TOP602763
  • Cena za m2 : 11 PLN

Działka inwestycyjna lub siedliskowa (dz. ew. nr 34, obręb 15 Siedliska) o powierzchni blisko 21 ha we wsi Siedliska koło Pasymia.

Jesteśmy Skutecznymi Agentami - wyłącznymi reprezentantami Naszych Klientów.
Zapraszamy do przeczytania i obejrzenia przygotowanych przez nas materiałów multimedialnych z poziomu Państwa komputera, przed kontaktem telefonicznym i umówieniem terminu spotkania.

Przedstawiamy Państwu nieruchomość gruntową przeznaczoną do sprzedaży przez Jedynego Właściciela. Jest to działka inwestycyjna lub siedliskowa o powierzchni blisko 21 ha (206.300 m2) we wsi Siedliska koło Pasymia, oznaczona w ewidencji gruntów jako działka nr. 34 obrębu 15 Siedliska (nieruchomość nie ma nadanego numeru ulicy/budynku - sąsiednia działka, po przeciwnej stronie drogi ma adres: Siedliska 12).

Nieruchomość znajduje się na obrzeżach wsi Siedliska w otoczeniu wielohektarowego boru sosnowego, stanowiącego Obszar Chronionego Krajobrazu Puszczy Napiwodzko-Ramuckiej i Pojezierza Olsztyńskiego. Ozdobą łąk i lasów jest liczna dzika zwierzyna. W tym wyjątkowym miejscu można obserwować łosie, sarny, jelenie szlachetne, dziki, jenoty, lisy, wiewiórki, borsuki, czarne bociany, żurawie czy orliki. W jeziorach i rzekach można zaobserwować ponad 30 gatunków ryb.

Spokojne sąsiedztwo, cisza, czyste powietrze, odpoczynek wśród łąk i lasów.
Spacerem dojdziemy do jeziora Kalwa (z wodą pierwszej klasy czystości) objętego strefą ciszy. W podobnej odległości jest duże, leśne jezioro idealne do kąpieli w upalne dni.

Działka ma kształt zbliżony do prostokąta, teren jest urozmaicony - są na niej pozostałości dwóch siedlisk (jest wydane zezwolenie na budowę dwóch siedlisk) i dwa małe stawy. Istnieje również możliwość wybudowania stawu o powierzchni około 3 ha - jest już wykonany projekt.

Woda z ujęcia własnego, prąd w drodze.

Działka z bardzo dobrym dojazdem a jednocześnie na uboczu.

Współrzędne GPS (np. Google Maps): 53.681475, 20.818659

Link do kompozycji mapowej w Geoportalu:
https://mapy.geoportal.gov.pl/imap/Imgp_2.html?locale=pl&gui=new&sessionID=5459885

10 km od Szczytna, 20 km od Olsztyna, 25 km od lotniska Szczytno-Szymany, 200 km od Warszawy, 200 km od Gdańska, 490 km od Krakowa z bardzo dobrym dojazdem drogą S7.

Inwestycja w tę nieruchomość to:
Atrakcyjna (11 zł/m2), lokalizacja - tereny rekreacji i turystyki wodnej, brak przemysłu ciężkiego, bliskość dwóch czystych jezior, doskonałe warunki do uprawiania sportów letnich i zimowych, duży areał umożliwiający realizację bardzo atrakcyjnego projektu.

Załączone na zdjęciach obrysy działek mają charakter poglądowy - wymiary mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych.

Zainteresowanym prześlę link do kompozycji mapowej w Geoportalu (jeżeli załączony link nie wyświetla się u Państwa poprawnie.

Zapraszam do kontaktu i na prezentację po uprzednim umówieniu odpowiedniego terminu. Jestem wyłącznym reprezentantem Właścicieli.