Gmina Teresin, Kampinos

Działka (Budowlana) na sprzedaż
189 200 PLN, Pow. 1 720 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
1 720 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Pawłowice
Numer oferty:
TOP223666
Cena za m2:
110 PLN
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1720 m2 położona w prywatnym parku w Pawłowicach koło Kampinosu.

Przybliżone wymiary działki to 49 x 30 m. Dla działki wydane są Warunki Zabudowy pozwalające na budowę domu jednorodzinnego, np. dla projektu “Dom w drzewach” (projekt na wyłączność; wizualizacja w galerii zdjęć). Warunki określają następujące parametry zabudowy:
wysokość górnych krawędzi elewacji frontowych, ich gzymsów lub attyk (bez elementów szczytowych i lukarn dachowych) - 8 m +/- 2 m,
wskaźnik powierzchni zabudowy dla terenów objętych inwestycją - 1% do 4%,
szerokość elewacji frontowej - 8 m +/- 3 m.
Władze Gminy otwarte są na ustalenie innych warunków dla zabudowy jednorodzinnej.

Park został założony 25 lat temu przez właścicieli sąsiadującej z nim posiadłości. Włożyli wiele pracy w jego przygotowanie i utrzymanie. Zaplanowali i zrealizowali nasadzenia z wyselekcjonowanych sadzonek. Znajdują się tam dęby szypułkowe, dęby czerwone, modrzewie, świerki, jawory, brzozy, jarzębiny i lipy, a przy drodze dojazdowej - akacje. Razem z sąsiadującą posiadłością, gdzie znajduje się duża pasieka, tworzą bogaty przyrodniczo ekosystem: mieszkają tam wiewiórki, jeże i dzikie ptactwo, a odwiedzają sarny, łosie i zające. To przestrzeń dla miłośników natury, dająca możliwość niekończących się spacerów wzdłuż rzeki dla właścicieli i ich gości, zbierania grzybów i ziół, biegania w otoczeniu przyrody i wycieczek rowerowych do Parku Kampinoskiego. Otoczenie nieruchomości to pola i łąki, w pobliżu malownicza rzeka Utrata - idealne miejsce do kąpieli, wędkowania i kajakowania.

Działka położona jest w prostej linii w odległości ok. 350 m od drogi łączącej Teresin z Kampinosem. W okolicy pełna infrastruktura w Teresinie (6 minut samochodem) lub w Kampinosie (4 min.) : sklepy, apteki, punkty usługowe, bank, przedszkola i szkoły, świetne zaplecze sportowe oraz odrestaurowany przedwojenny dworzec kolejowy z biblioteką, kinem, salami multimedialnymi oraz salą widowiskową. Na większe zakupy można wybrać się do Warszawy - to tylko pół godziny jazdy samochodem i tyle samo szybkim pociągiem. Rekreacyjnie - tylko 6 minut jazdy do Puszczy Kampinoskiej, pełnej spacerowych i rowerowych szlaków. A kulturalnie - 13 minut na koncert chopinowski do Żelazowej Woli.

Dojazd do działki drogą asfaltową, w drodze woda i prąd. Razem z działką kupujący nabędzie udział w wewnętrznej drodze wewnętrznej.
Nieprawidłowy adres E-mail