Łuków, Opłotki

Dom na sprzedaż
2 490 000 PLN, Pow. 450 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
450 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
5
Lokalizacja:
Łuków , Opłotki
Rok budowy:
2009
Liczba kondygnacji:
1
Numer oferty:
TOP821339
Powierzchnia działki:
6 450 m2
Cena za m2:
5533.33 PLN
Na sprzedaż okazała rezydencja położona w Łukowie przy ul. Opłotki (120 km od Warszawy i 100 km od Lublina).
Nowoczesny dom z 2009 roku zbudowany według indywidulanego projektu, o ciekawej i niepowtarzalnej architekturze. Parter i poddasze o łącznej powierzchni użytkowej 450 m2 (kubaturze 1520 m3).

Dom zbudowany z pustaka ceramicznego MAX, dodatkowo ocieplony styropianem, dach przykryty dachówką ceramiczną „Creaton”.
Wnętrza domu bardzo przestronne, wykończone pod okiem znakomitych projektantów z najwyższej jakości materiałów.

Na parterze znajduje się salon, gabinet, jadalnia i kuchnia oraz łazienka, dwie garderoby i spiżarnia. Z salonu oraz kuchni można wyjść bezpośrednio na taras i ogród. Na piętrze są usytuowane dwa pokoje gościnne, łazienka oraz duży pokój sportowy.
W domu wszystkie okna drewniane w stylu Gaudiego. Zainstalowano szyby laminowane 3-warstwowe, które znacząco zwiększają izolacyjność dźwiękową, ograniczają przenikanie promieniowania UV, co zapobiega szybkiemu blaknięciu kolorów ścian, mebli oraz znacząco zwiększa bezpieczeństwo domowników.

Działka jest w całości ogrodzona, nawadniana ze studni głębinowej i oświetlona. Dojścia i alejki zostały wybrukowane ozdobną wzmocnioną kostką. Trawniki zadbane i wypielęgnowane, podobnie jak mnóstwo wyszukanych krzewów i drzew ozdobnych oraz głazów, które przyciągają wzrok, tworzą ciepły i niepowtarzalny klimat tego miejsca.

Na działce znalazło również miejsce dla elementów architektury ogrodowej tj. drewnianej altany z murowanym grillem, fontanny, wodospadu, oraz oczka wodnego z ozdobnymi rybkami, od którego również odchodzi rzeczka przepływająca przez całość ogrodu.
Dodatkowo na działce znajduje się wkopana w ziemię piwnica oraz budynek gospodarczy o wielkości 120 m2 mieszczący dwa pomieszczenia, łazienkę i garaż.

Należy jeszcze dodać, że nieruchomość zasilana jest w wodę z wodociągu, odpływ do gminnej kanalizacji sanitarnej oraz, przyłącze energetyczne siłowe. Do ogrzewania domu wykorzystano gaz ziemny oraz dodatkowo solary słoneczne do ogrzewania wody.
Nieprawidłowy adres E-mail