Dom całoroczny w Gorzkowicach

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
279 000 PLN, Pow. 220 m2
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
220 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
5
Lokalizacja:
Gorzkowice , Przedborska
Rok budowy:
1963
Liczba kondygnacji:
2
Numer oferty:
TOP704586
Powierzchnia działki:
2 445 m2
Cena za m2:
1 268 PLN
Sprzedaż domu jednorodzinnego, całorocznego, położonego w miejscowości Gorzkowice (powiat piotrkowski) o powierzchni całkowitej 180 m2. Budynek z lat 60.

Budynek 4-kondygnacyjny, składa się z 5 pokoi, kuchni i łazienki z WC.
Działka składa się z dwóch wydzielonych geodezyjnie działek w kształcie zbliżonym do prostokąta, o łącznej powierzchni 2445 m2 i przybliżonych wymiarach: front ok. 20 m, długość ok. 120 m. Działka częściowo ogrodzona siatką (działka od frontu).
Stan budynku: do odświeżenia, zamieszkania.
Podstawowy materiał budowlany: cegła.
Elewacja - tynk.
Dach: blacha.

Na parterze, od strony południowej, taras o powierzchni ok. 20 m2 z zejściem na działkę.

UKŁAD FUNKCJONALNY
Na poziomie piwnic letnia kuchnia z piecem kaflowym, WC, pomieszczenie gospodarcze oraz kotłownia. Wejście do piwnicy z zewnątrz od strony zachodniej oraz od wewnątrz.

Parter domu
Wejście od strony północnej do przedsionka, po lewej stronie pokój z piecem kaflowym, na wprost pokój dzienny, na prawo znajduje się kuchnia oraz wejście na piętro.
Schody prowadzące na piętro drewniane.

Piętro
Z przedpokoju wejście do trzech pokoi (pełen rozkład) oraz łazienka z WC i wanną.
Balkon.
Strych nieużytkowy z wejściem po drabinie.
W całym domu okna drewniane.
Podłogi: pokoje - deska, w niektórych pomieszczeniach przykryta linoleum, łazienka - płytki.

Media: prąd, siła, woda z gminnej sieci wodociągowej, dodatkowo na działce tradycyjna studnia kopana, szambo bezodpływowe, C.O. lokalne - ekogroszek, dodatkowo możliwość dogrzania za pomocą pieców kaflowych, ciepła woda - z termy, gaz - w ulicy.

Jednym z atutów nieruchomości jest działka. Od frontu częściowo zaaranżowana na niewielki ogródek, obok wydzielony asfaltowy wjazd dla samochodu, za domem wiele nasadzeń drzew owocowych, winogrona, orzech. Duży teren do wykorzystania na plac zabaw dla dzieci. Powierzchnia działki daje wiele możliwości na zagospodarowanie. W głębi działki wg informacji od właściciela możliwość założenia farmy fotowoltaicznej. Na końcu działki dostęp do niewielkiej rzeki Prudki (dopływ Luciąży).

Dojazd: drogą asfaltową.

Dom położony w spokojnej okolicy, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, w niewielkiej odległości od centrum. Radomsko w odległości ok. 24 km, Piotrków Trybunalski ok. 25 km, Bełchatów ok.30 km.

W bliskiej odległości znajduje się zalew w Gorzkowicach (ok. 350 m), sklepy (ok. 700 m), stacja kolejowa PKP „Gorzkowice” (ok. 1 km), szkoła podstawowa (ok. 1 km), Gminny Ośrodek Zdrowia (ok. 1,2 km). Ciekawa propozycja dla dużej rodziny, osób starszych, a także jako inwestycja na wynajem.
Nieprawidłowy adres E-mail